Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ntn1985

Близките до смъртта преживявания -д-во ли са за Afterlife

Препоръчан отговор

Всички ни е страх от смъртта. Аз мисля почти всеки ден за това , което ме чака .Сега съм на 17г и намирам покой във факта , че не съм единствения , който е на "кантара"

Имам 3 извода за смъртта :

1.Умираме и просто преставаме да съществуваме.

-много е гаден този вариант , но какво да се прави.

2.Умираме и след това се прераждаме без памет от предишния си живот

-това е приемлив вариант и бих го предпочел пред първия

3.Умираме и както свидетелстват NDE (преживявания близки до смъртта предимно на хора преживяли клинична смърт)

-след смъртта се разделяме с телата си и можем да се видим отгоре "над нас"

-след това попадаме в тъмен тунел със невероятна светлина в неговия край

-в края на тунела стигаме място от светлина,дървета,поляни,треви,цвята.

-появява се човек-същество от светлина , който може да е:бог,починал роднина,ангел , друг

-той се представя и ти казва , че или ще останеш там -- или , че не ти дошло времето и те връща обратно

Според мен най-лошия вариант е №1 , но всепак вярвам , че човешкия живот не може да свърши просто така . Като се замисля всички вариянти са донякъде приемливи , но найстина бих се радвал да се збъдне №3

Не трябва да забравяме и за милионите ако не и милярдите чудеса които се случват . В този сайт можете да прочетете много такива:

http://www.near-death.com/index.html или на този

http://www.mindspring.com/~scottr/nde/_accounts.html

Ако се замислите след като ги прочетете ще стигнете до 3те извода

Аз съм губил любими хора 1 баба 1 дядо , но вярвам ,че те ме закрилят и бдят над мен

Покойната ми баба е била много болна "счупен гръбнак",но не така както си мислите просто когато е била малко бебе е била изтървана от люлката

При операцията си в София -тя била успешна . Тя била преместена в стая с още 1-2 души . По едно време състоянието и се влошило и тя започнала да се гърчи . Изведнъж и станало хубаво и започнала да лети в тунел след което среща стена-преграда която я връща обратно . Другите{та в стаята и казали ,че се е влошила и сестрата извикала лекаря които на ръце я понесъл към реанимацията . След случката тя се молела да може да остане докато се увери ,че синът и т.е баща ми си стъпи на краката. Тя умира 1994г -лека и пръст !

Тази история ми е разказана от моя Баща . Не вярвам , той или баба ми да биха ме излъгали за нещо такова.

Преди 1-2 години другата ми баба бе намерена в хола с узасно ниско кръвно , след което я завели в болницата . Там лекарите успяват да я спасят

Тя лежала там 1-2 месеца след което се прибра . Майка ми ми разказа това което баба ми и споделила .

Една вечер сънувала , отваря една врата ,а там стояли неиния баща и майка

тя им затворила вратата от страх след което се събудила .Едва ли баба на 80 години би излъгала за нещо такова

По това време още не се бях замислил за тези преживявания , но сега вече вярвам в съществуването на ВЕЛИКА СИЛА .

Бих ви посъветвал да не мислите за това .

Такива преживявания много - има и книги на различни учени.

Истината е , че живота е нещо странно : да живееш те е страх , но ако не се беше родил дали щеше да е по - хубаво .

Много бих искал да споделите ваши истории или на свои близки.

Мислите ли , че има нещо вярно в тях?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички ни е страх от смъртта. Аз мисля почти всеки ден за това , което ме чака .Сега съм на 17г и намирам покой във факта , че не съм единствения , който е на "кантара"

Имам 3 извода за смъртта :

1.Умираме и просто преставаме да съществуваме.

-много е гаден този вариант , но какво да се прави.

2.Умираме и след това се прераждаме без памет от предишния си живот

-това е приемлив вариант и бих го предпочел пред първия

3.Умираме и както свидетелстват NDE (преживявания близки до смъртта предимно на хора преживяли клинична смърт)

-след смъртта се разделяме с телата си и можем да се видим отгоре "над нас"

-след това попадаме в тъмен тунел със невероятна светлина в неговия край

-в края на тунела стигаме място от светлина,дървета,поляни,треви,цвята.

-появява се човек-същество от светлина , който може да е:бог,починал роднина,ангел , друг

-той се представя и ти казва , че или ще останеш там -- или , че не ти дошло времето и те връща обратно

Изпуснал си още една възможност а именно Бог който казва че ако не се обърнем към него със сигурност ще умрем и ще бъдем отделени цяла вечност от него, което ще рече че в края на тунела няма рекички и полянки и разни мъртви роднини които да ни развеждат из "забележителностите" на отвъдното а една примамлива на пръв поглед свтлина която завъшва с адски пламаци! Има много хора които са имали преживявания близки до смъртта и свидетелстват точно за това което библията говори. Можеш да видиш и чуеш тяхните истории тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей ntn1985,

Аз като бях на 17 да знаеш с какви глупости се занимавах (сега съм на 32). Вашето поколение наистина е различно.

Как още можеш да се питаш кой от вариантите е верен?

Не слушай какво ти казват хората около теб, особено по-старите, питай сърцето си. Ти носиш знанието в себе си, всеки го носи.

Има една част от теб, която знае отговора на всички въпроси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, аз съм на 15, и от много малка се интересувам от такива неща по простата причина, че съм имала подобни сблъсъци. Па макар и не толкова явни, че да съм на крачка от смъртта. Затова се интересувах и продължавам да се интересувам. И въпреки че по мои наблюдения хората не са благосклонни да вярват в задгробен живот или нещо от сорта, такива неща като живот след смъртта, като магия, макар и не в познатия й смисъл, като извънземни дори, те съществуват! Колкото и невероятно и нелепо да звучи, всичко това е истина. Май бях малко :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имал съм 3, бих казал че да но с *. Зависи от ситуацията по-някога нещата са плод на ума, но не винаги. Преживяванията на Pam Reynolds и Vicki Umipeg са интересни, особено на Вики която е сляпа от раждане а при нейното NDE е виждала всичко и което става и може да опише в подробности

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко такива, дето оперират с голи ръце има, ама операциите им са едни.... Важното е на края оперирания да си плати за операцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко такива, дето оперират с голи ръце има, ама операциите им са едни.... Важното е на края оперирания да си плати за операцията.

Малко обърка темите, ама нищо.

В България , Петър Димков е бил лечител безсребърник. Та народа има светъл пример.

Нещо по темата:

https://www.youtube.com/watch?v=U4LJ0BA333Y

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко обърка темите, ама нищо.

В България , Петър Димков е бил лечител безсребърник. Та народа има светъл пример.

Прав си, не е за тази тема. :)

Лечители, който не взимат пари и сега има. Ама такива, които доказано да правят безкръвни операции - знаеш ли за подобни случаи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си, не е за тази тема. :)

Лечители, който не взимат пари и сега има. Ама такива, които доказано да правят безкръвни операции - знаеш ли за подобни случаи?

Не. Не съм запознат. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...