Премини към съдържанието
natyre

Разминаване на звук и картина след рязане с VirtualDub

Препоръчан отговор

значи разделям аз един филм на две части с посочената програма като бях попрочел нещичко за това как става номера и то взе че стана....само че с ужас установих разминаване в картината и звука.как мога да избегна този проблем и как точно да направя разделянето за да не се получава така.много ми е важно разделянето на този филм за да мога да го запиша на сд-та.ПОМАГАЙТЕ! :yanim:

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи разделям аз един филм на две части с посочената програма като бях попрочел нещичко за това как става номера и то взе че стана....само че с ужас установих разминаване в картината и звука.как мога да избегна този проблем и как точно да направя разделянето за да не се получава така.много ми е важно разделянето на този филм за да мога да го запиша на сд-та.ПОМАГАЙТЕ! :yanim:

Virtua Dub - File - Open - избираш си Ави файла след което горе пак натискаш Video натискаш Direct Stream copy, после в Audio пак натискаш Direct Stream copy. После примерно искаш да изрежеш от 5-тата минута до 10-тата

Местиш долу слайдера на 5тата минута и от Edit избираш Set selection start, след това местиш слайдера до 10тата минута, и пак от Edit избираш Set selection end. Натискаш бутона "делете" и горе file - Save avi.. и си готов .

Не си натиснал върху Direct Stream Copy,за това ти се разминава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всичко направих точно по начина който описваш.даже пробвах още два пъти....данеби да трябва да направя още нещо ?какво пропускам?иначе това което си писал го намерих поне на десетина места иэ интернет и спаэвах инструкцийте sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
всичко направих точно по начина който описваш.даже пробвах още два пъти....данеби да трябва да направя още нещо ?какво пропускам?иначе това което си писал го намерих поне на десетина места иэ интернет и спаэвах инструкцийте sad.gif

Я виж тук да видим дали ще ти помогне с нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай при разделяне на филма, частта която искаш да отделиш, трябва да започва с Keyframe [K].

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.