Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя е последната актуална версия на DC++

Препоръчан отговор

Коя е последната актуална версия на DC++ и има ли в нея адуеър / спайуеър?

Редактирано от kal (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версия: 0.673

DC++ announces the freedom to share! DC++ is an open source client for the Direct Connect protocol. Direct Connect allows you to share files over the internet without restrictions or limits. The client is completely free of advertisements and has a nice, easy to use interface. Firewall and router support is integrated and it’s easy and convenient to use functionality like multi-hub connections, auto connections and resuming of downloads.

<{POST_SNAPBACK}>

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Доколкото помня сайта си има търсачка, която показва най-новите версии на всички програми за които са писани новини. Ето какво намерих за ок. половин минута:

>Click Me!<

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:P Аз съм с StrongDC++ върши ми работа защото сваля от колкото се може повече човека файла и скороста става най-голяма :P Единственото нещо което ме дразни че използва много CPU и е бъгава. В началото не е но като прибавя 10 ГБ шарнато и като я стартирам се бави доста :) Та препоръчайте някой мод или кажете вие с кой сте и какви са недостатъците и добрите страни на програмата ;) :bye:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:P Аз съм с StrongDC++ върши ми работа защото сваля от колкото се може повече човека файла и скороста става най-голяма ;) Единственото нещо което ме дразни че използва много CPU и е бъгава. В началото не е но като прибавя 10 ГБ шарнато и като я стартирам се бави доста :) Та препоръчайте някой мод или кажете вие с кой сте и какви са недостатъците и добрите страни на програмата ;) :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

човече, даже не съм се замислял да използвам мод за ДЦ++-са.. самата програмка добре е направена, въпреки че й липсат някои доста съществени опции(преимерно да се контролира размера na font в чата) обаче се преживява... в интерес на истината дори не съм чувал за някой добър мод на програмката:eek .. или kaldata не са предложили.. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

още няколко питания:

1. Как стои въпроса със спайуеъра и адуеъра?

2. 10 GB шарване задължително ли е от моя страна?

3. Програмата глобално ли търси или трябва да се конектвам към специални сървъри? Защото тъзся саундтрака на филма After the Sunset и в БГ го няма никъде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
още няколко питания:

1. Как стои въпроса със спайуеъра и адуеъра?

2. 10 GB шарване задължително ли е от моя страна?

3. Програмата глобално ли търси или трябва да се конектвам към специални сървъри? Защото тъзся саундтрака на филма After the Sunset и в БГ го няма никъде.

<{POST_SNAPBACK}>

1 - DC++ е open-source и няма adware/spyware

2 - минималния share се определя от конкретния хъб към който се връзваш

3 - търси в хъбовете, към които си се свързал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване