Премини към съдържанието
usera

Rq: Kнига на Тери Пратчет

Препоръчан отговор

Преди време един приятел ме запали по Тери Пратчет, наскоро гледах филма по книгата "Дядо Прас" (HogFather) и реших да си намеря и книгата и като за начало потърсих в нета, но нищо не намерих та за това моля всеки който знае къде може да се намери онлайн издание на книгата на български да го сподели. Благодаря!

Редактирано от proletsearch (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз на времето я сканирах и я OCR-нах и сега я имам на работа, ако можеш да изчакаш до утре ще те уредя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз на времето я сканирах и я OCR-нах и сега я имам на работа, ако можеш да изчакаш до утре ще те уредя.

За чакането ще почакам! :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти книжката :blink: Препоръчвам ти и всичко останало за Света на Диска на Тери Пратчет.

http://share.bol.bg/download/1UF4wS6ZZ2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето ти книжката :wors: Препоръчвам ти и всичко останало за Света на Диска на Тери Пратчет.

http://share.bol.bg/download/1UF4wS6ZZ2

Много блгодаря за книгата, но като отворя файла ми излизат само йероглифи. sad.gif Опитах да го отворя с какви ли не програми от различни офис пакети, не все си е същото, ако може да ми го дадеш в друг формат или да кажеш как го отваряш ти ще е много добре! :)

Редактирано от usera (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много блгодаря за книгата, но като отворя файла ми излизат само йероглифи. sad.gif Опитах да го отворя с какви ли не програми от различни офис пакети, не все си е същото, ако може да ми го дадеш в друг формат или да кажеш как го отваряш ти ще е много добре! :speak:

Инсталирай си този шрифт и няма да имаш повече проблем с четенето на книгата:

Download

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Инсталирай си този шрифт и няма да имаш повече проблем с четенето на книгата:

Download

Извинявай, че те притеснявам ама нещо не мога да се оправя с този сайт, уж го изтеглих а пък няма нищо sad.gif , може ли да те помоля да го дръпнеш ти и да ми го пратиш на мейла maniaka_19901990@abv.bg. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Извинявай, че те притеснявам ама нещо не мога да се оправя с този сайт, уж го изтеглих а пък няма нищо sad.gif , може ли да те помоля да го дръпнеш ти и да ми го пратиш на мейла maniaka_19901990@abv.bg. :)

Тук бях направил бързи инструкции за сваляне от страницата:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?ac...&pid=344761

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...