Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kомпютрите са по-добри от мъжете

Препоръчан отговор

Защо компютрите са по-добри от мъжете

От гледна точка на жените...

Източник: (http://www.moskalyuk.com)

Докато компютъра не се повреди, той е напълно готов да функционира с прoдължителност и честота, каквато пожелаетe. Никога няма да направи предложение "дай да се заемем със съвместна дейност", ако нямате настоение за това.

За да не се опасявате от нежелателни за вас физиологични последствия от контактите си с компютъра е достатъчно само да спазвате медицинските изисквания за "продължителност" на тези контаткти. За честота на контактите няма ограничения.

Характеристиките, от които зависи производителността на компютъра са известни от самото начало на съвместната ви дейност и не се променят с възрастта.

Ако компютъра се зарази с вирус и започне да функционира зле, няма нужда да го заменяте с друг (по-хубав компютър). Само чистите с антивирусен софт.

Компютърът не се изнервя, ако го оставите няколко дни без "захранване".

За да винаги красив и с добър външен вид, е достатъчно само да почистите компютъра с влажна кърпа.

Компютърът бързо изпълнява всяко ваше желание. Ако не с ум, поне с ентусиазъм. Никога няма да каже: "Ще изхвърля кофата за боклук (recycle bin)" утре.

Ако заедно с компютъра заработите пари, той няма да намекне никога, че най-важната работа я е свършил той.

Производителят на компютъра не се опитва даже да намекне, че не си подхождате.

Ако компютъра не е нужен, просто го изключвате и винаги можете да направите така, че да не се мярка пред очите ви.

P.S. Дано не повтарям нещо, писано по темите.

Ако цитирам някого, моля да ме извини.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен като ми обясняват че по-добро от пс-то няма...аз не,дърпам се-не вярвам!!!Но сега прозрях истината!!! biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...
Защо компютрите са по-добри от мъжете

От гледна точка на жените...

Източник: (http://www.moskalyuk.com)

Докато компютъра не се повреди, той е напълно готов да функционира с прoдължителност и честота, каквато пожелаетe.  Никога няма да направи предложение "дай да се заемем  със съвместна дейност", ако нямате настоение за това.

За да не се опасявате от нежелателни за вас физиологични последствия от контактите си с компютъра е достатъчно само да спазвате  медицинските изисквания за "продължителност" на тези  контаткти. За честота на контактите няма ограничения.

Характеристиките, от които зависи производителността на компютъра са  известни от самото начало на съвместната ви дейност и не се променят с възрастта.

Ако компютъра се зарази с вирус и започне да функционира зле,  няма нужда да го заменяте с друг (по-хубав компютър).  Само чистите с антивирусен софт.

Компютърът не се изнервя, ако го оставите няколко дни без "захранване".

За да винаги красив и с добър външен вид, е достатъчно само да почистите компютъра с влажна кърпа.

Компютърът бързо изпълнява всяко ваше желание. Ако не с ум, поне  с ентусиазъм. Никога няма да каже: "Ще изхвърля кофата за боклук (recycle bin)" утре.

Ако заедно с компютъра заработите пари, той няма да намекне никога, че най-важната работа я е свършил той.

Производителят на компютъра не се опитва даже да намекне, че не си подхождате.

Ако компютъра не е нужен, просто го изключвате и винаги можете да направите така, че да не се мярка пред очите ви.

P.S. Дано не повтарям нещо, писано по темите.

Ако цитирам някого, моля да ме извини.

<{POST_SNAPBACK}>

Абе знаех си, че има основателна причина да съм толкова влюбена в компютъра си. А сега смятам да покажа тази статия на мъжа си. Стига ми е мрънкал, че не му обръщам никакво внимание. На му обяснението. А той само едно си знае : Какво толко му е интересно на този компютър и защо вместо с мен си говориш по цял ден и по цяла нощ с него. Е, сега ще му го обясня подробно. Блгодаря ! :love_puter: :bye: :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз лично съм на мнение ,че нищо неможе да се сравнява с мъжа камо ли да бъде по-добро от него ;)

[ест. изкючвам това ,че е в смехотворна форма.... като цяло го казвам]

Редактирано от FeyGirl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аз лично съм на мнение ,че нищо неможе да се сравнява с мъжа камо ли да бъде по-добро от него :)

[ест. изкючвам това ,че е в смехотворна форма.... като цяло го казвам]

<{POST_SNAPBACK}>

И аз съм на същото мнение. А и едното не може да се сравнява с другото, защото едното е машина, а другото е живо човешко същество. Компютърът не може да те прегърне силно и да ти каже "Обичам те", с него не можеш да водиш разговор, с компютъра не можеш да правиш секс :huh: и в още много други неща мъжът е по- добър от компютъра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един истински мъж не може да се замени с никаква машина :), защото той притежава всички от по-горе изброените качества! Но в последно време такива вече са или на изчезване или са със сключен договор с някоя мадама sad.gif Така , че МЪЖЕ, призовавам ви да работите по вас и да не оставятею мястото ви да заеме една МАШИНА (искам да подчертая, че всичко е в кръга на шегата и нямам за цел никого да обиждам)!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Лелеее аз съм обратен !!! Влюбен съм в компютъра си!!! :)) хехе

<{POST_SNAPBACK}>

biggrin.gif Добре го каза cool.gif

Според мен самата тема е ъпсурдна. Къде сте тръгнали да сравняваме някаква си машина с мъжа. Помислете малко...

Редактирано от Novkov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво Novkov,

и аз мислех нещо такова да отговоря,но ти ми го спести... biggrin.gif

"Само две неща са безкрайни:Вселената и човешката глупост!!!

Но не съм сигурен за Вселената." Айнщайн

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вярно е че е шега, но има и 10 призанака защо бирата е по-добра от жените. Няма да коментирам, защото не пия бира, пък и не помня къде е текстовия докумрнт с тази глупост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

майтапа си го бива ама не бих тръгнала да се целувам с компютъра ми, тъй че.. не става! предпочитам си мъжете, дори и с всичките им недостатъци laugh.gif:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих си позволил да сравнявам което и да е човешко същество с предмет бил той и компютър или бира и за каквото друго се сетите всеки човек е уникален и красив по свое му.Така че подобни сравнения се правят разбира се само за да се пошегуваме,жалкото е че има и хора които ги приемат малко по насериозно от необходимото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се сърди всичко си е един голям майтап и това,че пишем така не значи че не сме го разбрали,ама тази тема все пак е за това -да се обсъжда :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 месеца по-късно...

Един истински мъж не може да се замени с никаква машина wink.gif, защото той притежава всички от по-горе изброените качества! Но в последно време такива вече са или на изчезване или са със сключен договор с някоя мадама sad.gif Така , че МЪЖЕ, призовавам ви да работите по вас и да не оставятею мястото ви да заеме една МАШИНА (искам да подчертая, че всичко е в кръга на шегата и нямам за цел никого да обиждам)!

точно така..... не може да заменим мъжа с някаква машина..... тва е смешно просто

тва че има малко истински мъже също е истина.... ама нали знаете , който търси намира......както някой каза , всеки е уникален сам по себе си..... така че намерете уникалния за вас..... :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 години по-късно...
Един истински мъж не може да се замени с никаква машина wink.gif, защото той притежава всички от по-горе изброените качества! Но в последно време такива вече са или на изчезване или са със сключен договор с някоя мадама sad.gif Така , че МЪЖЕ, призовавам ви да работите по вас и да не оставятею мястото ви да заеме една МАШИНА (искам да подчертая, че всичко е в кръга на шегата и нямам за цел никого да обиждам)!

точно така..... не може да заменим мъжа с някаква машина..... тва е смешно просто

тва че има малко истински мъже също е истина.... ама нали знаете , който търси намира......както някой каза , всеки е уникален сам по себе си..... така че намерете уникалния за вас..... :computer2:

Ще бъде ужасно машините да ни превземат, само защото ни е страх от другите или ни домързява да общуваме с тях. Аз обичам мъжете - каквито и да са умеят да са забавни и най-вече и те имат чувствал Така като може да те ядоса или разчувства едни мъж или .... един компютър не може, а да може - дори и компютъра и програмите му са измислени от хора. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване