Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Превод на Eset NOD32 версия 2.70 bg-interface.net

Тестван е на NOD32 версии 2.70.25 и 2.70.16. Желателно след инсталиране на пакета да рестартирате компютъра си.

Най добър резултат - върху англииска версия, понеже не замества езикови файлове.

Използвани са части от преводи на bfaf.

Приятна употреба!

п.п. Ако някой се осмели да тества на друга 2.70 версия, да сподели във форума...

и линк към превода за версия 2.51.30 "тук"

edit: След инсталиране на българския интерфейс изключете и включете контолния център на НОДа, ако не ви харесва нещо от превода или не се чете , деинсталацията на БГ интерфеиса е възможна. След рестарт на компютъра файловете попадат под самозащитата на НОД и махането на българския е възможно само следпремахване на самия НОД...за съжаление.

Редактирано от gaffer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 57
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Благодаря за превода! Върви чудесно на NOD32 v.2.70.23

Много хубав превод!! Благодаря! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Превода за NOD32 2.70 е обновен преди 5 мин. Поправени са няколко правописни грешки и пропуснат ред на руски.Променен е првода на Runtime packers от "архиватори" на "компресори". Линка е същия.

Редактирано от gaffer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е много готино, НО превода е за версия 2.70.16, а не и за другата. Не казвам че няма да стане. Просто бъговете поправени в 2.70.25 и по-нови версии няма да бъдат налице. По-добре направи превод за всяка отделна версия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всичко е много готино, НО превода е за версия 2.70.16, а не и за другата. Не казвам че няма да стане. Просто бъговете поправени в 2.70.25 и по-нови версии няма да бъдат налице. По-добре направи превод за всяка отделна версия.

Не е точно така, защото превода е върху езикови файлове, а файловете на антивируса са си оригиналните за всяка версия. Няма замяна на нито един оригинален файл на антивируса спрямо англииската версия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що инсталирах и работи отлично.Ползвам версията 2.70.23.

10х :offtopic_s:

Не съм привърженик на преводите,но ти ме заинтригува-ще пробвам ! И аз съм с тази версия /легална/ !

Да,стана ! Благодаря на преводачите ! :offtopic_s:

Редактирано от dimd (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
Разбира се че става. Не се замисляй, слагай го.

Абе знам ли... Викам да попитам дали някой я е пробвал че може и да не става :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

ИНСТАЛИРАХ Я И МИ ЗАКРИ ВСИЧКИ БУТОНИ.ВМЕСТО ТЯХ СЕ ПОКАЗАХА ВЕРТИКАЛНИ ЧЕРТИ И ВЕЧЕ НЕ МОГА ДА СЕ ОПРАВЯ. РЕСТАРТИРАХ РС СПОРЕД УКАЗАНИЯТА-НИЩО.МАЙ СЕГА ПОВЕЧЕ МЕ ОБЪРКВА.ХИ ХИ

ДАИТЕ СЪВЕТ.КАКВО ЗНАЧИ''ИЗКЛЮЧИ КОНТ.ЦЕНТЪР И ГО ВКЛЮЧИ''

Редактирано от ТРИ-ФОН (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм..доста странно.Пробвай да деинсталираш езиковия пакет но не мисля че това ще разреши проблема-явно той идва от друго място,но все пак виж и кажи дали е станало

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

POPSI,МЕРСИ ЧЕ МИ ОБЪРНА ВНИМАНИЕ.ДЕИНСТАЛИРАХ БГ ВЕРСИЯ.ПРЕДИ ТОВА ПРИ ПУСКАНЕ САМО ИНДИКИРАШЕ

ВИРУСИТЕ,БЕЗ ДА ГИ ИЗТРИВА.СЛЕД ДЕИНСТАЛАЦИЯТА ЗАРАБОТИ НОРМАЛНО И ИЗТРИВА ВИРУСИТЕ.ЗАСЕГА ОСТАВАМ НА ОРИГИНАЛНАТА ВЕРСИЯ. ИЗГЛЕЖДА ИМАМ ДРУГ ПРОБЛЕМ,ПОНЕЖЕ ПОЛУЧАВАМ ЗА НЯКАКВА ГРЕШКА

ВЪВ WIN 32.ЩЕ ТРЯБВА ДА ПОВИКАМ ЕДИН ПРИЯТЕЛ ДОСТА НАПРЕДНАЛ В СРАВНЕНИЕ С МЕН,ЗА ДА ОПРАВИ

WINDOS,A.СЕГА ОБАЧЕ НЕ СИ СПОМНЯМ ДАЛИ КОНТРОЛНИЯ ПАНЕЛ НА НОД 32 БЕШЕ НА БЪЛГАРСКИ. ТОЙ СЕГА

Е НА БЪЛГАРСКИ.ЗАБРАСВИХ ДА ПИША ЧЕ ВЕРСИЯТА Е 2217/20070425/NT

Редактирано от ТРИ-ФОН (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ИНСТАЛИРАХ Я И МИ ЗАКРИ ВСИЧКИ БУТОНИ.ВМЕСТО ТЯХ СЕ ПОКАЗАХА ВЕРТИКАЛНИ ЧЕРТИ И ВЕЧЕ НЕ МОГА ДА СЕ ОПРАВЯ. РЕСТАРТИРАХ РС СПОРЕД УКАЗАНИЯТА-НИЩО.МАЙ СЕГА ПОВЕЧЕ МЕ ОБЪРКВА.ХИ ХИ

ДАИТЕ СЪВЕТ.КАКВО ЗНАЧИ''ИЗКЛЮЧИ КОНТ.ЦЕНТЪР И ГО ВКЛЮЧИ''

Вертикалните черти са ти защото Windows-а не ти е кирилизиран. Човекът, направил превода се е справил много добре! А и ... пиши нормално :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване