Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

isv

RQ: Помощ за ниво от Far Cry

Препоръчан отговор

Потапям един кораб , като му взривявам кърмата и след това се появява един хеликоптер , дето почва да ме стреля и аз явно трябва да го сваля , ама Нъц. Колко ракети трябва да му забия, че да стане номерът. Разполагам с максималните 14 бр. от тях , но повече от 5 - 6 не мога да му нахакам sad.gif ,а играя на medium difficult. Някакъв съвет или трик ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Потапям един кораб , като му взривявам кърмата и след това се появява един хеликоптер , дето почва да ме стреля и аз явно трябва да го сваля , ама Нъц. Колко ракети трябва да му забия, че да стане номерът. Разполагам с максималните 14 бр. от тях , но повече от 5 - 6 не мога да му нахакам sad.gif ,а играя на medium difficult. Някакъв съвет или трик ? :)

Здравейте!

Точно така трябва да се направи,както вие постъпвате.Малко е по-трудно това място от играта.Гледайте да прицелите точно ракетите.Мисля,че почти всички ракети трябваше да се изстрелят(доколкото си спомням).

Аз поне така минах това ниво.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз на това ниво съм се мъчил повече от 30 пъти докато го премина. Просто трябва яка пукотевица по хеликоптера и се опитай да свалиш първо картечаря cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта е супер мъчи се!!!!!!!!Превартях я без проблем! :whist:

Потапям един кораб , като му взривявам кърмата и след това се появява един хеликоптер , дето почва да ме стреля и аз явно трябва да го сваля , ама Нъц. Колко ракети трябва да му забия, че да стане номерът. Разполагам с максималните 14 бр. от тях , но повече от 5 - 6 не мога да му нахакам sad.gif ,а играя на medium difficult. Някакъв съвет или трик ? :P

Бой аз поне изтрелях всички ракети и след тва с другите оражиа.Или бягаш от кораба и отиваш на един остров при една лодка той хеликоптера пак си идва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Различно съм го минавал, а играта съм я превъртал няколко пъти. Първия път най многхо се мъчих и накрая успях някак си с ракетатите от автомата, когато въртолета беше с долната си част срещу мен. Но после съм го минавал само със стрелба по картечаря. Малко е трудничко, но мен това ми прилича на бъг. Защото втория път като минавах това ниво успях от първия път. така, че ако не става с ракети, пробвай само със стрелба по картечаря. Изисква доста време.

Играта е супер мъчи се!!!!!!!!Превартях я без проблем! :)

Бой аз поне изтрелях всички ракети и след тва с другите оражиа.Или бягаш от кораба и отиваш на един остров при една лодка той хеликоптера пак си идва.

Малко е трудничко от острова, най добре е от скалата. Там има много добро прикритие, но трябва да си клекнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Играта е супер мъчи се!!!!!!!!Превартях я без проблем! :)

Поне доколкото си спомням хеликоптера го свалих на кораба който се потапяше и го свалих само с ракетите.Е не стана от първите 3-4 пъти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ам... И аз имам проблем с Farcry. Имам всички оптимални изисквания и като я пусна на примерно първотоили което и да е ниво ми изписва за некаф пролем с ATI и казва че е променила графиката ми и след като влеза виждам на триъгълници!!! :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем... Играя Дяволския остров. ( Назнам дали има знчачение. )

В началото още съм на някво нещо там, и има вулкан и едни хора обикалят.. Аз ги гърмя тях, ама нищо л идруго не се прави?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много лесно ще се справиш с хеликоптера като стреляш с автомата предимно по картечаря. номерът е да не си на горната палуба, а при стълбичките на долната. След това на горната палуба те чакат много лоши. от долната палуба гръмни двамата с картечницата на кърмата. По-лесно ще е горе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...