Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся Firmware за Mp4 Player Sang Sym405

Препоръчан отговор

Ъмм..Здравейте!

Наскоро наш'те ми подариха Mp4 player Sang SYM405. Плейърчето е страхотно, вади чудесен звук, не се оплаквам от видеото... Въпроса е за фирмуеър-а! Можело да се ъпгрейд-не. Да, ама от къде да взема пустия файл?! Търсих сайт на САНГ, ама няма!!! Ако някой ми каже от'де да си взема фирмуеър и малко туулче за редактиране, ще му бъда много благодарен! С'уа!

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Ъмм..Здравейте!

Наскоро наш'те ми подариха Mp4 player Sang SYM405. Плейърчето е страхотно, вади чудесен звук, не се оплаквам от видеото... Въпроса е за фирмуеър-а! Можело да се ъпгрейд-не. Да, ама от къде да взема пустия файл?! Търсих сайт на САНГ, ама няма!!! Ако някой ми каже от'де да си взема фирмуеър и малко туулче за редактиране, ще му бъда много благодарен! С'уа!

аз също търся фърмуеър за Sang SYM720.Моля който знае повече по въпроса,казвайте,ще съм ви задалжен.

а,и още един въпрос: плейъра ми поддържа AMV player,но като си пусна някой филм например,след известно време картината зацепва и ми излиза надпис Internal Error...какво да правя sad.gif някакви предложения? моля помагайте,ще съм ви вечно задалжен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да има firmware, след като марка Sang реално не съществува? Sang, Neo, Daisy, PriVileg и не се знае кои още са такива едни култови марки, които са такива само на табелка. Вземат се плеъри от китай на килограм и без марка, плаща се да им се лепне някаква такава в България и, хопала, имаме си Sang MP3 плъер. Стига да имам парите мога да си пусна и аз марка плеъри NR-Sound примерно. Няма поддръжка за тези неща.

Това е и един отличен пример защо евтиното излиза скъпо. Като хардуер може и да не са за изхвърляне, но откъм софтуер куча марките са много зле. Потребителите обаче ПРОДЪЛЖАВАТ да си купуват подобни боклуци. Дори и някои от тези, на които им се каже да не го правят, пак го правят.

Накратко: аз търсих, но фърмуеър не открих никъде. Убеден съм, че няма и да има. Мисля, че е време да погледнеш истината в очите - прецакан си. Колкото и кофти и грубо да звучи. sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Как да има firmware, след като марка Sang реално не съществува? Sang, Neo, Daisy, PriVileg и не се знае кои още са такива едни култови марки, които са такива само на табелка. Вземат се плеъри от китай на килограм и без марка, плаща се да им се лепне някаква такава в България и, хопала, имаме си Sang MP3 плъер. Стига да имам парите мога да си пусна и аз марка плеъри NR-Sound примерно. Няма поддръжка за тези неща.

Това е и един отличен пример защо евтиното излиза скъпо. Като хардуер може и да не са за изхвърляне, но откъм софтуер куча марките са много зле. Потребителите обаче ПРОДЪЛЖАВАТ да си купуват подобни боклуци. Дори и някои от тези, на които им се каже да не го правят, пак го правят.

Накратко: аз търсих, но фърмуеър не открих никъде. Убеден съм, че няма и да има. Мисля, че е време да погледнеш истината в очите - прецакан си. Колкото и кофти и грубо да звучи. sad.gif

еми,такъв е живота :help wanted3: както и да е,и аз търсех фърмуеър но явно няма и да намеря...както и да е...ше си карам със 'fatal error'-a и така sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За поддръжката на дейзи мултимедиа жестоко грешиш:

http://www.daisymm.com/

Иначе за другото си абсолютно прав. Естевствено такива плеъри не се продават само в България, а на всякъде по света и затова ентусиазисти са създали този сайт - http://www.mympxplayer.org . RhapsodY, Ще намериш много полезни неща за плеъра си, а фирмуер ще си намериш тук!

Редактирано от pemo (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За поддръжката на дейзи мултимедиа жестоко грешиш:

http://www.daisymm.com/

Добре, пишат фърмуеър за купуваните китайски неща, браво на тях. Това не прави "продуктите" им по-малко смотани.

Иначе за другото си абсолютно прав. Естевствено такива плеъри не се продават само в България, а на всякъде по света и затова ентусиазисти са създали този сайт - http://www.mympxplayer.org . RhapsodY, Ще намериш много полезни неща за плеъра си, а фирмуер ще си намериш тук!

Остава да се надяваме, че "Sang"-ът може да му се обновява фърмуеъра и че някой от тези на сайта ще стане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, то се знае, че има една такава ниска класа китайски продукти (най-лошите от които- правени в час по трудово на някое отегчено китайче...)! Пък към списъка добави и Ниппон! И те са същата измислица...

Хубав сайт, бих могъл да кажа..Намерих един подобен фирмуеър...

А някой да знае как мога да си бекъпна стария на комп-а, че да няма фалове?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам MP3 Sang SYM720. Исках да направя Фърмуеър на машинката щтото имаше малки софтуерни проблемчета.И аз имам грешката със спирането на филма в средата, както и с правенето на самия Фърмуеър. Обаче като чета какво сте писали направо ми се отщя. Радвам се че поне работи. Ако имате някакво предложение за сигурен ъпдейт или подобряване на бъговете, моля пишете!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой има познати в Роял Електроникс да се обади. Те има Firmware за всички модели на SANG моя SYM405 се скапа и е там за ремонт. По една случайност се докопах до FTP то на сайта им и си дръпнах за SYM405 само дето програмките, които имам за такива Firmware не ми го отварят за другите версии се отварят, виждат се картинките и т.н. просто за тази версия има нещо омазано :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз имам Sang Sym405...Първо искам да попитам тази фирма "Роял Електроникс", защото наа моето плеърче му счупих дисплея ;( ...Второ искам да попитам дали някой все пак е успял да ъпдейтне фирмвейра и ако да как го е постигналточно :idea: ...Благодаря

Редактирано от H1k170 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако някой има познати в Роял Електроникс да се обади. Те има Firmware за всички модели на SANG моя SYM405 се скапа и е там за ремонт. По една случайност се докопах до FTP то на сайта им и си дръпнах за SYM405 само дето програмките, които имам за такива Firmware не ми го отварят за другите версии се отварят, виждат се картинките и т.н. просто за тази версия има нещо омазано :)

Всъщност коя версия ти е фирмуеъра? А ако дадеш и FTP-то (може на ЛС), злато си!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения написани на латиница или само с главни букви се изтриват без предупреждение. Форумът е снабден с опция „Режим на клавиатурата“, която е налична под всеки прозорец за ново съобщение или нова тема във форума.

iovi

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 месеца по-късно...

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения написани на латиница или само с главни букви се изтриват без предупреждение. Форумът е снабден с опция „Режим на клавиатурата“, която е налична под всеки прозорец за ново съобщение или нова тема във форума.

Редактирано от pit (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви едно место с доста подробна информация

относно МР3 Mp4 плейъри

http://s1mp3.org/en/index.php

А между другото да помоля ако някой има този модел UltimaFX

и има възможност да му смъкне софтуера да го метне на [email protected]

или на удобно нему място.

Ще съм безкрайно благодарен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
Ето ви едно место с доста подробна информация

относно МР3 Mp4 плейъри

http://s1mp3.org/en/index.php

А между другото да помоля ако някой има този модел UltimaFX

и има възможност да му смъкне софтуера да го метне на [email protected]

или на удобно нему място.

Ще съм безкрайно благодарен.

Моят плейър е същият и от вчера не иска да възпроизвежда музика. Като се опитам да го отворя от My Computer ми пише - "The disk in drive G is not formatted. Do you want to format it now?" Някой случайно да знае какво се прави в случая? Иначе радиото върви без проблем. Не тръгват само папките, в които съм качила нещо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...
Моят плейър е същият и от вчера не иска да възпроизвежда музика. Като се опитам да го отворя от My Computer ми пише - "The disk in drive G is not formatted. Do you want to format it now?" Някой случайно да знае какво се прави в случая? Иначе радиото върви без проблем. Не тръгват само папките, в които съм качила нещо.

Ами трябва да го форматираш, предполагам с файлова система FAT.

Иначе проблемът с FW upgrade-a е че един и същи модел САНГ, МАНГ, diva или Beatbox може да има различни версии на FW в зависимост от частите, които са вложени за отделните партиди. Например различен дисплей - различен FW. Т.е. има вероятност два плеъра от един и същи модел да не тръгват с един и същ FW. Пък и ъпгрейд в повечето случаи може да означава само да се промени нещо несъществено и рядко функционално подобрение. Писах вече и в друга тема, но пак ще повторя. Ако тотално са ви отказали въпросните плеъри - вижте какво предлагат от

Beatbox

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Не искам да отварям нова тема, та затова да попитам тук:

Успял ли е някой да намери firmware extraction tool за firmware v9.0.5

Аз пробвам с

S1fwx

Программа для извлечения прошивки из плеера. Может сделать дамп прошивки прямо с плеера. Может извлекать код и составные файлы из любого типа прошивок для S1 mp3-плееров.

, но после

S1res

"Эта программа используется для изменения прошивки, извлечённой при помощи S1fwx. Вы можете менять графику и текст, даже в прошивке для OLED S1 mp3-плееров."...не ми отваря . bin файла

Разбрах че е така щото S1fwx, "вадела" фирмуеъра до v9.0.48....

Ако някой иска горните програми - пращам веднага.....

Цялата борба е да променя шрифта за електронните книги (на S1MP3 plauer WILSON Co LTDv9.0.5) , в момента не чете кирилица.Знам как да го "русифицирам", но не мога да отворя сваления . bin със S1res

Редактирано от vrachanin (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Така ... вече и аз имам проблем. Има много теми са тия SANG, затова пиша тук, въпреки че не е тук мястото на въпроса ми. Вчера изпуснах плеара - SANG SYM405 2GB, от около 30-50 сантиметра (по-точно падна от джоба на якето). После не искаше да възпроизвежда музика. Забиваше и се рестартираше. За сметка на това можеше да пуска клипове и да преглежда снимки. Свързах го с компа, каза че не е форматиран. Форматирах го във FAT32, качих си една песен за проба. Пак същото - забиваше и рестартираше. Почовърках го малко - включвах/изключвах/ровичках се по менютата, но нищо не помага. Даже по едно време почна да изкарва съобщение "Disk Error". Какво да го правя. Май има гаранция, но си мисля, че при това положение няма да важи (изпуснат е). Попринцип не ми е проблем и на сервиз да го дам, но ще могат ли да го оправят?!

Благодаря на всеки, който даде акъл какво може да се направи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 години по-късно...

Здравейте!

Не искам да отварям нова тема, та затова да попитам тук:

Успял ли е някой да намери firmware extraction tool за firmware v9.0.5

Аз пробвам с

S1fwx

Программа для извлечения прошивки из плеера. Может сделать дамп прошивки прямо с плеера. Может извлекать код и составные файлы из любого типа прошивок для S1 mp3-плееров.

, но после

S1res

"Эта программа используется для изменения прошивки, извлечённой при помощи S1fwx. Вы можете менять графику и текст, даже в прошивке для OLED S1 mp3-плееров."...не ми отваря . bin файла

Разбрах че е така щото S1fwx, "вадела" фирмуеъра до v9.0.48....

Ако някой иска горните програми - пращам веднага.....

Цялата борба е да променя шрифта за електронните книги (на S1MP3 plauer WILSON Co LTDv9.0.5) , в момента не чете кирилица.Знам как да го "русифицирам", но не мога да отворя сваления . bin със S1res

Хей, ако някой може да обясни като за компютърно неграмотен как става тая кирилизация, ще съм благодарна :ph34r: И при мен е същото, искам да чета книжки. И честно казано не знам точно какъв ми е моделът, само че е санг, купен 2007-ма. Но някакви линкове все пак?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване