Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

sonyericson

Всичко за Windows Vista - дискусии, проблеми, мнения...

Препоръчан отговор

Бекъпнах Vistata и вече не иска да зареди. След като въведа паролата зарежда 4-5 мин (като преди това зареждаше за по-малко от минута) и изкарва син екран без никакви надписи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах, не бяха ли направили екрана черен ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте... значи ползвам Виста Ултимейт и Офис 2007 и не мога да подкарам флекс уорд-а да ми проверя бг правописа ако някой знае как или от каде да дръпна речник за Офис 2007 за проверка на БГ правопис ще му бъда благодарен ;):lol6:

Ita Est!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като веднъж съм активирал Вистата, мога ли да я преинсталирам и пак да я активирам със същия ключ?

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета,има ли свестен драйвер на Nvidia за Виста?По-точно ТВ out-a да му е читав.Досега каквото и пробвах няма функцията Screen Size, и имам по един пръст от всякъде черен кант!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хах, не бяха ли направили екрана черен ?

Син си е, показваше ми се преди време заради проблеми с вирус в mbr-a, или поне така мисля. Важното е, че синия екран си е все още син biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Трябва ли да се преинсталира компютъра за да имам Windows Vista? ohmy.gif

Редактирано от RvD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредния блъф. Когато са готови с това сигорно ще е другата година. От колко време очаква ме българската версия на onelive care...

Уважаеми г-н Иванов,

Вив връзка с полученото от Вас запитване, Ви прилагам следната информация.

Windows Vista Multilingual User Interface Pack (MUI).

Предлага преведени версии на повечето потребителски интерфейси. MUI се предлага с лиценз и може да се използва само при Vista Ultimate и Vista Enterprise. Ако използвате Vista Ultimate, можете да сваляте MUI чрез Windows Updates. Ако използвате Vista Enterprise, свържете се със

системният си администратор за инсталиране на допълнителни езици.

Ето как можете да свалите MUI използвайки Windows Updates:

MUI са достъпни като незадължителни ъпдейти, те не се инсталират автоматично.

1. Отворете Windows Updates като натиснете Start бутона, кликнете върху All Programs и след това Windows Update.

2. В лявата част от прозореца натиснете върху Click for updates и след това изчакайте докато Windows проверява за последните ъпдейти за вашият компютър.

3. Ако има намерени ъпдейти, кликнете бърху View available updates.

4. Изберете MUI който желаете и натиснете Install updates. Ако изиска администраторска парола или

потвърждение, въведете паролата и потвърдете.

Ако не са намерени ъпдейти, изчакайте няколко дни и опитайте пак.

Windows Vista Language Interface Pack (LIP).

Windows Vista LIP предлага преведени версии на наи-разпространените и често използвани части от интерфейса. LIP са достъпни безплатно за даунлоуд и повечето LIP могат да бъдат инсталирани и използвани на всяка една от версиите на Windows Vista. Тъй като не целият интерфейс е преведен LIP изисква да има поне един основен език. Този интерфейс, който не е преведен на съответният език, се визуализира на основният език. Основният език се инсталира преди съответният LIP. За повече информация включително информация за наличните за даунлоуд интерфейси посетете следният сайт:

http://www.microsoft.com/industry/governme...ge/default.aspx

Ако имате други въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас отново.

Виктория Минкова

Отдел обслужване на клиенти / Customer Service Representative

Майкрософт България / Microsoft Bulgaria

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
След като веднъж съм активирал Вистата, мога ли да я преинсталирам и пак да я активирам със същия ключ?

Благодаря!

Да, можеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Taка сложих си Ultimate върви ми добре ама немога да оправя интернет настройките и сега на Виста нямам нет.А също откъде трябва да видя дали иска някакав крак (TimeStop) , защото досега никакъв кеи не ми е искало или нещо подобно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Показва син екран докато си цькам и се рестартира :) ... помагайте... мерси предварително :)

32035Y.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Показва син екран докато си цькам и се рестартира :) ... помагайте... мерси предварително :)

32035Y.jpg

На последния шот, двата последни файла съдържат повече информация за грешката. XML и TXT. Виж какво е тяхното съдържание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нищо интересно няма в тях... иначе виж кво ми показва на рипеар

32290T.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето какво се получи, когато се опитах да Cut-на една папка и да я сложа в друга, същото се получава когато се опитам да я преместя, в която и да е папка или да слея дадена папка с тази. Получава се само с тази папка. Изключен ми е UAC и уж би трябвало да имам права. Харда ми е разделен на 4 дяла, съответно C, D, E и F; Windows Vista е инсталирана на C, няма друга операционна система, а тази папка се намира в E, където имам само музика и клипове. Имах абсолютно същият проблем само че на D: дяла, проблема съм си описъл в тази тема и не знам дали има решение, понеже никой не беше писал след последният ми пост в горепосочената тема. Както и да е, дано сега има някой, който да помогне. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работя с Vista Home Premium.Проблема ми е следния на някой програми кирилицата излиза без проблем,но на други излизат маймуни.Какво да правя.Благодаря на всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето какво се получи, когато се опитах да Cut-на една папка и да я сложа в друга, същото се получава когато се опитам да я преместя, в която и да е папка или да слея дадена папка с тази. Получава се само с тази папка. Изключен ми е UAC и уж би трябвало да имам права. Харда ми е разделен на 4 дяла, съответно C, D, E и F; Windows Vista е инсталирана на C, няма друга операционна система, а тази папка се намира в E, където имам само музика и клипове. Имах абсолютно същият проблем само че на D: дяла, проблема съм си описъл в тази тема и не знам дали има решение, понеже никой не беше писал след последният ми пост в горепосочената тема. Както и да е, дано сега има някой, който да помогне. :P

Щом се получава така, това означава, че папката или някой файл в нея се употребяват в момента от някоя програма или някой системен процес. Просто трябва да намериш кое използва дадената папка или файл и да го изключиш. След това вече ще можеш да си местиш, копираш или там каквото ти си решиш да правиш с нея. Другия вариант е да рестартираш компютъра и след това да опиташ това, което искаш да правиш с папката. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах да разделя харда при инсталацията на Уиндоуса, но нещо съм сбъркал.Питаше ме колко да задели за имидж или нещо такова. Сега имам само C и ми липсват 30 GB. Какво да направя? Hiren би ли могъл да помогне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ви питам, при записване на диск с ВИН ВИСТА с Неро 7 трябва ли да правя нешто специялно за да се буутне вина. Вистата си я свалих от http://######/details.php?id=83757 :) .

Моля помогнете .

Много искам да си инсталирам виста.

Благодаря предварително ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Може ли да ви питам, при записване на диск с ВИН ВИСТА с Неро 7 трябва ли да правя нешто специялно за да се буутне вина. Вистата си я свалих от http://######/details.php?id=83757 :clap: .

Моля помогнете .

Много искам да си инсталирам виста.

Благодаря предварително ;)

Еми нищо по-специално от това, като отвориш Нерото даваш на Recorder и след това Burn Image и си готов. Това е друго не ти трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Еми нищо по-специално от това, като отвориш Нерото даваш на Recorder и след това Burn Image и си готов. Това е друго не ти трябва.

Благодаря за отговора много ми помогна cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
помогнете бе хора как да си направя вистата на български sad.gif

Няма как. Аз чакам да се появи MUI като ъпдейт. За съжаление все още няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да мога да гледам ТВ с Медиа Сентера на виста трябва ли да имам драйвер за ТВ.

Моята видео карта е Нвидиа 6200 /256 МБ

И ако трябва да се инсталира драйвери тези стават ли ? http://www.nvidia.com/object/dualtv_winvista_x86_2.02.html

Вистата ми е 32-бита

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За да мога да гледам ТВ с Медиа Сентера на виста трябва ли да имам драйвер за ТВ.

Моята видео карта е Нвидиа 6200 /256 МБ

И ако трябва да се инсталира драйвери тези стават ли ? http://www.nvidia.com/object/dualtv_winvista_x86_2.02.html

Вистата ми е 32-бита

Благодаря предварително

няма да има МУИ за Вистата тя си е изцяло на БГ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми кажете при инсталирането на виста за пръв път трябва ли да се форматира харда.

Благодаря предварително .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...