Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Windows Vista - дискусии, проблеми, мнения...

Препоръчан отговор

Понеже се побъркахте да питате за TuneUp 2006 - не, не работи :) логично е :)

Относно antivirus.... препоръчвам ви това

Symantec Antivirus 10.2

Стециално за Виста... няма кракване защото е корпоративна версия, ъпдейтва се нормално.

Tова което още съм тествал:

Nero Nurning Rom (Lite & Full) v.7.5.7.0

Winamp 5.31/5.30

K-lite codec pack 2.79

Bsplayer 2.1 -> но има проблем при някой видео карти на Nvidia.

Skype 3 beta

Тук има още малко тествани програмки

Редактирано от C.Kramer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Понеже се побъркахте да питате за TuneUp 2006 - не, не работи :) логично е :)

Много благодаря за информацията. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ще ми обясни ли как да го кракна правя всичко описано в nfo-то и пак не мога да ги заменя тези двата файла моляви обяснете как сте го направили че трита дена изтичат. Използвам този крак Microsoft.Windows.Vista.RTM.PROPER.Activation.Crack-ReeBSaW

Редактирано от pomukal (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой ще ми обясни ли как да го кракна правя всичко описано в nfo-то и пак не мога да ги заменя тези двата файла моляви обяснете как сте го направили че трита дена изтичат. Използвам този крак Microsoft.Windows.Vista.RTM.PROPER.Activation.Crack-ReeBSaW

Ти чел ли си Правилата на форума? Ако не си, време е да ги прочетеш. Благодаря.

В тях гласи например това:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

С уважение: Biskata

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробва ли активацията за която писах няколко страници напред ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да си инсталирам Web камерата(WebCam Messenger Genius) на Windows Vista. Камерата е разпозната. Драйверите са инсталирани (на XP), но като го пусна ми показва черен екран. При ХР-то нямам проблеми - там работи.

Какъв може да е проблема? Някой ако може да помогне, моля да каже. Ще съм му много благодарен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мове да прозвучи малко нелогично но да не би да е проблем с кодеците. Виж дали мовеш да си пуснеш филм или пак ще е черен екран.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се много, но нямам достъп до сайта на NVIDIA и молбата ми някой може ли да ми даде Бг линк към драйвери за Windows Vista за 32 битова машина laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Извинявам се много, но нямам достъп до сайта на NVIDIA и молбата ми някой може ли да ми даде Бг линк към драйвери за Windows Vista за 32 битова машина laugh.gif

Ако кажеш и за какво устройство :sobbing: са ти драйвери от NVidia, може и да ти ги кача в data-та cool.gif ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TNT2 - благодаря предварително!

P.S.

Ства въпрос за драйвери за VISTA / 32 битова

Редактирано от velez (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ги :speak: (за съжаление все още са Release Candidate 2 :sobbing: )!

И да не забравиш да деинсталираш сегашните си драйвери (ако има такива) преди да слагаш тези cool.gif ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема с нерото решен - както беше написано по-горе - версия 7.5.7.0 само че при мен не тръгнаха Микро и Lite версията - тръгна само Full. Както и да е това е по-малката беда. Все още не мога да намеря читав заместител на BsPlayer - каквото и да правя на BsPlayer-а каквата и версия да слагам - чувам звук но не виждам видео sad.gif

Търся си и програмка за компресване на видео файлове понеже Dr.DivX неще да тръгне която и версия да сложа sad.gif

Имам и проблеми с драйвърите на мишока - моята миша е 5 бутонна - някаква куча марка ама много си я тача ;) ама не мога да и намеря драйвъри в нета за да и преконфигурирам бутоните... трябва да видя дали няма да тръгне с драйвъри за мишка на Майкрософт или на Лоджитек.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относто възниклалите проблеми с BSPlayer и черния екран.

Това не е проблем на BSPLAYER

Проблема е във бета драйверите на Nvidia за Vista.

Писах на support-a на Nvidia.

Отговора беше следния

---------------------------------

Hello ******,

Thank you for contacting NVIDIA Customer Care.

I recommend you to uninstall the existing graphics drivers for GeForce 6600 graphics card.

Download the Forceware 84.21 version of drivers from our website and disable onboard graphics adapter if any.

Please follow the steps mentioned below to download Forceware 84.21 versions for the GeForce 6600.

Please visit the link below to download the driver:

http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_84.21.html

On the following page, click on the "Primary Download Site" URL to download the driver.

To avoid download issues, if you are running any 3rd party download utilities, please disable them as they are known for occasionally causing errors with the downloads.

Please feel free to contact us, if you have any further questions.

Best Regards,

NVIDIA Customer Care.

------------------------------------------------

Това работи и черния екран на BS ичезва и се поява напълно функционален контролен панел за видео картата, но ако качите тези драйвери НЯМА да можете да използвате AERO!

Ако не искат да се инсталират... нагласете Compability на Windows XP+SP2.

Аз използвам това за видео

http://www.gomplayer.com/main.html

=========================================

За този... който имаше проблем с Камерата... пусни update на драйвера през интернет. Аз имах същия проблем... камерата ми e Canyon.

Редактирано от C.Kramer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10x :shy11: може и да го пробвам но най-вероятно ще ме домързи :eek: предполагам че Nvidia ще изкара до няколко дни читави драйвъри и ще ги тествам тях :shy11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз не мога да си инсталирам Web камерата(WebCam Messenger Genius) на Windows Vista. Камерата е разпозната. Драйверите са инсталирани (на XP), но като го пусна ми показва черен екран. При ХР-то нямам проблеми - там работи.

Какъв може да е проблема? Някой ако може да помогне, моля да каже. Ще съм му много благодарен.

Пробвай да ъпдейтнеш драйверите за камерата. Все пак тези които ползваш са за Windows XP и за това нямаш проблеми на XP-то. Аз имам камера CANYON и при мен така се оправи. Успех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам проблем с каркването на Windows.Vista.Iso.BillGates. ако нчкои да помогне не ми приема продуцт кеъ които е в па4а ако ничкои моге да помогнеее да пи6е плсс

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам как да си сваля новара версия на Vista. Тук пише, че мога да си сваля виста от въпросния сайт.Но, аз немога да намеря точно от каде да си я дръпна.Много ще съм благодарен, ако може да ми дадето "Линк" или точни опътвания, от каде да си сваля 64/бит версия.

Благодаря ви много.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да деинсталирам Windows Vista?Стария Windows е на С а Vista на D?Че немога намеря драйвери и по-нататъка ще си сложа Vista.Моля кажете че тва заема 1/3 от D-то ми!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Как да деинсталирам Windows Vista?Стария Windows е на С а Vista на D?Че немога намеря драйвери и по-нататъка ще си сложа Vista.Моля кажете че тва заема 1/3 от D-то ми!
При този случай става само с формат на Д.

Искам да попитам как да си сваля новара версия на Vista. Тук пише, че мога да си сваля виста от въпросния сайт.Но, аз немога да намеря точно от каде да си я дръпна.Много ще съм благодарен, ако може да ми дадето "Линк" или точни опътвания, от каде да си сваля 64/бит версия.

Благодаря ви много.

Може да пробваш RC1 http://download.windowsvista.com/preview/rc1/en/download.htm

За по-нова търси по торент тракерите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой успя ли да открие драйвъри за LAN карта 3Com-3C905C-TX. Просто не мога да намеря никъде, а на сйта на 3Com все едно не са чували още за Vista angry.gif . Нека ако някой е намерил да пише. Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Въпросът ми е при тая финалната версия, инсалацията задължително ли прави формат и също какви са възможностите за инсталация от харда (чиста, не през ОС и ъпдейт)?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Имам проблем с активацията. Някой да хелпва.

2. Как да я кирилизирам?

3. Защо вистата не ми дава възможност при инсталацията да форматирам??? И има ли някакво друго решение евентуално.

Мерси предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване