Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

nighty

Firmwares/Patches за SonyEricsson

Препоръчан отговор

Аз исках да те попитам дали има Flash main firmware за R1CA021 и да има дума emea за да е на български, защото на мен Flash file system ми е на български ама emea не е и ми променя целия телефон да е на английски ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Проблема ми е следния: имам w850, в 50 сайта пише, че поддържа A2DP, а на мен нещо не ми се получава. Искам да попитам със слушалки с bluetooth ли трябва да слушам музика чрез bluetooth или може и чрез компютъра. Връзвам bluetooth dongle и колоните пеят :P Пиша в тази тема, защото в нета пишеше, че в firmware -a (първия) има проблем и не работи това A2DP и с по-нова версия можело да се оправи. Мисълта ми е телефона ми ли има проблеми или аз искам невъзможното от него. ;) Благодаря ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе я някуй ако може да ми обясни как да си кача .vkp патчове за w610i db2020 моля да ми пише на скайп-kami0n4o_taburet0v

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

ами значи имам някоко въпроса:

имам v630i и ако му сменя фир ще бъде ли кодиран още ?

и дали може да го флашна в k618i или k610i или в нещо друго по вазможност без да губя функций и екстри и от каде да го сваля ?

Мерси :)

Редактирано от Smile4Me! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

телефона ми е K750i CID36, намерих си firmware и пачове но на програмата Gslide не знам кои хедъри да избера за да препачна и ме е страх да не се скапе телефона после. Някой би ли ме посъветвал как да разбера какво да правя в такъв случай след като никъде не видях информация по този въпрос ?

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато ползвам XS++ и като свържа,задържам "C" и включвам кабела.Телефона се включва и на PC-то ми излиза някаква грешка,че няма сложе SIM карта??Helppppppp.W800i

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Когато ползвам XS++ и като свържа,задържам "C" и включвам кабела.Телефона се включва и на PC-то ми излиза някаква грешка,че няма сложе SIM карта??Helppppppp.W800i

????????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да знае откъде мога да докопам Firmware за k510i?

EDIT: Намерих си, ако всичко с него е ок ще го кача някъде и ще дам линк.

Редактирано от vidimiq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да знае откъде мога да докопам Firmware за k510i?

EDIT: Намерих си, ако всичко с него е ок ще го кача някъде и ще дам линк.

Колега намери ли нещо, дай ако има и аз да направя малко тунинг? Най вече ме интересува да махна логото на оператора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с к800 @ к810 пробвах да сложе един пач за работа на телефона без СИМ но нещеше да се вклучи исталирах му ниви фърмуери и се оправи не исталираите този пач

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте, моля някой да ми обясни по-подробно как да си инсталирам пач на к810, с някакъв специализиран софтуер ли става ?

Редактирано от getzov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...