Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аз мисля, че с тази рейтинг система се оценява самият профил(по-точно аватара) и дори потребител с 2-3 поста може да има максимално звездички, а не се оценява помощта която се оказва.Все пак това не е някакъв чат или сайт за запознанства, за да се оценява аватара, снимката.

Въпреки че се злоупотребяваше с системата за репутация, според мен тя беше по-добър вариант.

Изкажете мнението си вие как мислите???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 52
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Ако става въпрос за предпочитания - предпочитам старата система за репутация. Но друг въпрос е нейната инсталация, тъй като още не е пусната версия за IP.Board 2.2.1...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако става въпрос за предпочитания - предпочитам старата система за репутация. Но друг въпрос е нейната инсталация, тъй като още не е пусната версия за IP.Board 2.2.1...

Същото бих казал и аз. Като се обнови версията на инсталацията за репутацията ще е много хубаво да се инсталира отново. Предпочитам я пред сегашната.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звездичките са ми тъпи. Виж коментарите и цялото оформление на профилите ми харесва, както и възможността да можеш да си филтрираш мненията :super:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм много разочарована от промените във форума, нищо от нововъведенията му не ми харесва!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нима сега няма?

Естествено. И сега има. То без тях не може, винаги ще ги има.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старата не ми липсва въобще, а новата е перфектна - незабележима, все едно я няма. Супер е!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно ли? Глупава е...на всичкото отгоре мога да си цъкам колкото си искам пъти (в първия момент си помислих, че през определен период от време трябва да го правя и определено зачеркнах идеята) доколкото ме "светнаха" обаче не се отчитало..Излиза един надпис "гласи ви е подновен" и толкоз...Ама като цяло ми се губи логика..Лично мнение- недомислено е, а пък системата за репутация ми беше весела, но пък много хора се хващаха за гушата заради тези +/-. По - добре да няма нищо...щом сме такива многозвайковци...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Честно ли? Глупава е...на всичкото отгоре мога да си цъкам колкото си искам пъти (в първия момент си помислих, че през определен период от време трябва да го правя и определено зачеркнах идеята) доколкото ме "светнаха" обаче не се отчитало..Излиза един надпис "гласи ви е подновен" и толкоз...Ама като цяло ми се губи логика..Лично мнение- недомислено е, а пък системата за репутация ми беше весела, но пък много хора се хващаха за гушата заради тези +/-. По - добре да няма нищо...щом сме такива многозвайковци...

+ Много ми харесва аватарчето ти

+ Днес валя дъжд и ми се дава плюс

+ Пише ми се на клавиатурата и реших да дам плюс

+ Много ме кефиш, на плюс.

+ Взимай плюс, докато не съм се октзал

+ Бла бла бла

Накратко: край на шуробаджанащината, когато плюсове се даваха буквално за глупости, в 90% от случаите на лични пристрастия. Дано скоро не се сложи предната система.

Ще се хващаме за гушите я, много хора от сума ти и време споделят безплатно знания и опит, за който по принцип се заплаща, мъчат се да помагат и накрая пак излиза, че други, които само дъвчат едно и също по цял ден са някак по-заслужили. Това си беше чиста гавра.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Накратко: край на шуробаджанащината, когато плюсове се даваха буквално за глупости, в 90% от случаите на лични пристрастия. Дано скоро не се сложи предната система.

Ще се хващаме за гушите я, много хора от сума ти и време споделят безплатно знания и опит, за който по принцип се заплаща, мъчат се да помагат и накрая пак излиза, че други, които само дъвчат едно и също по цял ден са някак по-заслужили. Това си беше чиста гавра.

Интересно защо мрънкаш за нещо, което вече го няма...Ако си прочел правилно това, което съм написала ще разбереш, че тези рейтиги не са ми по вкуса...Тези минуси, плюсове, шестици и осмици си остават във виртуалното пространство след като затворя сайта...те изчезват...

Вторият си плюс, който получих тук беше от един малък сладур, на когото му направих услуга от опит знам, че едно мило ЛС може да те сгрее много повече отколкото някакъв плюс с аргументацията "Много помагаш!".

Изненада гарване!Да ти е хрумвало, че понякога можеш да помогнеш без да имаш знания по софтуер и хардуер, да направиш деня му малко по - хубав, да разнообразиш рабтното време, да го накараш просто да се усмихне...Няма да водя спор за нещо отдавна отишло в коша, но винаги бих дала плюс на някой "защото ме кефи"...причината е проста- влизам, за да се кефя...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който не го кефи да не я използва.

От кога почнахте да си вадите мнение за хората по това колко звездички имат те?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Изненада гарване!Да ти е хрумвало, че понякога можеш да помогнеш без да имаш знания по софтуер и хардуер, да направиш деня му малко по - хубав, да разнообразиш рабтното време, да го накараш просто да се усмихне...Няма да водя спор за нещо отдавна отишло в коша, но винаги бих дала плюс на някой "защото ме кефи"...причината е проста- влизам, за да се кефя...

Кой колко те кефи не е от никакво значение за форум с IT-насоченост, за разлика от софтуерните (хардуерните) познания на потребителите. Целта на тази система е била точно това - да се оценят и възнаградят тези познания. Проблемът обаче е, че с "несериозните" раздели броят на "неспециалистите" се увеличи, а тази система за репутация стана субективна. И след като е така, по-добре да я няма. Единствената алтернатива може би беше, да се остави системата, но да се ползва единствено от администраторите и модераторите. Тогава субективността щеше да бъде в нормални граници.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Интересно защо мрънкаш за нещо, което вече го няма...Ако си прочел правилно това, което съм написала ще разбереш, че тези рейтиги не са ми по вкуса...Тези минуси, плюсове, шестици и осмици си остават във виртуалното пространство след като затворя сайта...те изчезват...

Вторият си плюс, който получих тук беше от един малък сладур, на когото му направих услуга от опит знам, че едно мило ЛС може да те сгрее много повече отколкото някакъв плюс с аргументацията "Много помагаш!".

Разбира се, че ми е хрумвало, че може да се зарадва човек от мило ЛС или добра дума. Аз самият също съм получавал такива и също съм помагал по НЕтехническия начин, но си беше факт, че такива плюсове, давани за такъв тип помощ, са нищожен процент от останалите, давани за глупости. По принцип не съм коравосърдечен злобар. Не си мисили, че понеже не посещавам тези раздели, съм изгубил всякаква душевност и съм се превърнал в материалист.

Споделям, че системата за репутация беше пълна боза. Предложих да се направи двойна репутация - по 1 в различните като типове раздели, но идеята беше подмината. Жалко, че пак ще се сложи ако има възможност. След като всички твърдите, че не ви трябват оценки и признания, защо се оплаквате от настоящата система със звездичките? Не я харесвам, просто е по-малкото зло. Лично аз бих премахнал всякакви оценявания на потребители и теми.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За какво говорите за нещо, което го няма и няма да го има, не мога да разбера?

Да не повярваш Фиф, но туко що с гарвана постигнахме консесус, надявам се това да е края на този спор...По последното ти Night_Raven мнение съм съгласна на сто процента... :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със или без репутация. Струва ми се, че в този си вид е по добре. Това е лично мое мнение. Хората с най много точки, най не ги боли. А вярвам, че са си ги заслужили. По е спокойно и не дразнещо посетителите.На мен ми е по приятно сега. И като че ли има и по спокоен тон в разделите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Със или без репутация. Струва ми се, че в този си вид е по добре. Това е лично мое мнение. Хората с най много точки, най не ги боли. А вярвам, че са си ги заслужили. По е спокойно и не дразнещо посетителите.На мен ми е по приятно сега. И като че ли има и по спокоен тон в разделите.

Абсолютно съм съгласен. И на мен ми се струва, че сега е по-добре. Иначе нещо в системата беше почнало да се изражда, или по моему - изкилиферчва. Идеята иначе наистина не е лоша, но или не сме дораснали, или всичко е прекалено субективно, а да не говорим и за това, че за един линк за песен се раздаваха 10-ина точки репутация. Може би нещо можеше да се усъвършенства, но тъй или иначе имаше един момент на надкачване кой ще е с повече точки и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Respect сладурче, как да не ти се радва човек :) Щом всичко е ясно и всички са съгласни темата май е за приключване. Kaldata се променя, за добро или за зло и ние нямаме глас, затова наистина защо обсъждаме неща, които са над нас..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Respect сладурче, как да не ти се радва човек :) Щом всичко е ясно и всички са съгласни темата май е за приключване. Kaldata се променя, за добро или за зло и ние нямаме глас, затова наистина защо обсъждаме неща, които са над нас..

Нали се прави за вас, как ще нямате глас. Стига изцепки

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, за добро или лошо нещо се променя, друг е въпроса дали нашият глас има или няма значение, защото сме били свидетели на падението на не един или два форума :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е приятна новата система за оценяване според мен.За недоволните има възможност за коментари.

Мен ме учудва факта, че някои все още гледат профилите на другите и оценките за тях biggrin.gif

Рейвън, приятелю, ти не бива да се оплакваш, понеже имаше една от най - високите репутации тук...но май те интересуваше повече чуждата.

Някои...помагат без да се нуждаят от оценяване.Ето тези хора особено ценя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване