Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Програма за гледане на видео клипчета от gsm на PC

Препоръчан отговор

Имам gsm SE k700 като си кача клипчитата на PC-то немога да ги гледам.Ако може да ми кажете с какъв player да ги гледам или програма с която да ги конвертирам на някой по нормален формат :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек, имам същия тел. и до днес и аз имах такъв проблем... Но тъй като случайно си качих QuickTime (и аз не знам за какво) и се оказа, че под него тръгват... Може да пробваш... :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Човек, имам същия тел. и до днес и аз имах такъв проблем... Но тъй като случайно си качих QuickTime (и аз не знам за какво) и се оказа, че под него тръгват... Може да пробваш... ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Извинете ме че се намесвам,но и аз сам сас сащиа телефон и проблем.Имам Quick Time 3 pro и Quick Time 6.Не трагват нито с единиа нито с другиа.Имам и оште едно проблемче,опитвам се да си сваржа телефона с PC-то ми сас Bluetooth,но става само в едната посока,а по точно от компютара към телефона,а от телефона кам компютара трябва да ползжам IRda.Самнявам се че проблема е в софтуеара на bluetooth-а ми.Кажете ми от каде да си изтеглиа такав софтуер - ще сам ви много благодарен,а ако ви триабва програмка за конвертиране от AV - 3GP мога да ви я изпратя.Благодаря ви предварително :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми човек, не знам защо не ти тръгват филмчетата... :clap: Аз съм с QuickTime 6.5.2 и няма никакъв проблем... А относно синиязъб не съм сигурен, че проблема е в тел-а, защото аз пък не мога да пращам към ПЦ-то през инфрареда... Явно просто нещо се не разбират правилно... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно тук се првръща в тема за проблеми и въпроси свързани с Sony Ericsson K700i та ако мога и аз да попитам нещо за него.Имам го вече 5 месеца и съм много доволен ама само не можах да разбера как да си направя настройките за E-mail клиента ако някой знае ще съм му много благодарен да разкрие "тайната". Мобилния оператор е Глобул!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно проблема с БлуТут-а мога да изкажа моето "некомпетентно" мнение, но до колкото знам съществува проблем с драйверите, ако на машината има инсталиран SP2 за XP, при други операционни системи нямам представа как стоят нещата, но при SP2 съм сигурен, че се получава този проблем, с който съм се сблъсквал и аз, така че проблема не е в телефона, а в новите нива на сигурност които залягат във въпросния сервизен пакет.

Редактирано от Rub4o (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Някой може ли да ме светне за някаква програмка, с която да си преглеждам и даже едитвам темите за К700? :)

Редактирано от VanTheMan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Ми темите ми са с разширение .thm :)

А някой ако го интересуват фри темички за К700:

http://www.esato.com/logos/colour/k700themes.php

:bye:

Редактирано от VanTheMan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
Явно тук се првръща в тема за проблеми и въпроси свързани с Sony Ericsson K700i та ако мога и аз да попитам нещо за него.Имам го вече 5 месеца и съм много доволен ама само не можах да разбера как да си направя настройките за E-mail клиента ако някой знае ще съм му много благодарен да разкрие "тайната". Мобилния оператор е Глобул!

<{POST_SNAPBACK}>

airfen ето ти решение на e-mail-a.

Правиш настройките от този линк:

http://globul.bg/bg/conf.model.other.html

Най-отдолу има настройки за това което търсиш.

Но зависи дали пощата ти (по скоро саитът на които ти е пощата поддържа е-маил клиент за ГСМ) подържа Е-маил клиент за ГСМ.

Примерно Аз знам, че www.mail.bg подържат, пише си там.

Можеш след като направиш всичко да звъннеш на 123 за да ги питаш ако не бачка нещо.

:bye:

Това е от мен...

Успех

PS Плеяр за 3GP имат NOKIA и се казва NOKIA MEDIA PLEYAR , мисля че и той вършеше работа.

К700 Rulezz

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване