Премини към съдържанието

Кой браузър предпочитате?  

1011 гласували потребители

1. 1. Кой браузър предпочитате?

• Avant Browser 11х
      16
    • Internet Explorer 7х
      111
    • K-Meleon 1х
      11
    • Konqueror 3х
      2
    • Maxthon 1х
      17
    • Mozilla Firefox 2х
      484
    • Netscape Browser 8х
      4
    • Opera 9х
      236
    • SlimBrowser 4х
      2
    • Друг
      37

Препоръчан отговор

Мисля, че и аз спадам към масата хора, които са гласували за Mozilla Firefox. Минал съм през IE, Maxton, pera, но Лисицата остава номер 1 за мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за firefox,защото ми е много удобна и практична свикнал сам с нея и е перфектна за гледане на видео играене на флаш игрички и дрги Публикувано изображение:clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За вас не знам,но за мен най-добрия Интернет браузър си е Apple Safari 3,жалко че нямаше място на първата редица за него.Maлък минус е че гълта повечко рам,но какво пък толкова... :speak: АМА ПО НАВИК СИ ГЛАСУВАХ ЗА FIRE FOX!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости uberalles

Mozilla Firefox-THE BEST! Публикувано изображение

Абсолютно! Пробвах операта и я сравних с моята любима лисица. Вярно че операта е малко по-лека и разхубавена но другото дето го приказват- глупости. Firefox- the best

vs Opera and the rest!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдаа...Много празни приказки и глупости има тук изписани ...

Да добавя и аз малко...

Най ме подразниха "категоричните" мнения как едикой си браузер имал по-красив вид .... повече джаджи или повече възможности ...

ГЛУПОСТИ!!!

И IE7 и FF и Опера и Макстон можеш да ги "разкрасиш" и да ги направиш както ти си искаш.

Ровиш малко по специализираните форуми и си правиш каквито си искаш добавки и възможности дето ти трябват!!!

Ако ти не знаеш КАК - недей обвинява браузера за глупоста си.

Повтарям - всичките (изброените-4) могат едно и също.

Въпрос на настройки и по продължителна употреба за да му свикнеш.

Да не забравяме че браузера е за БРАУЗВАНЕ в интернет.

Ако ти трябва месечния цикъл на приятелката ти - всиките браузери могат да ти го сметнат - ама това ли е важното ...????

ГЛУПОСТИ са и приказките за скороста на браузване!!! (според мен)

Скороста си зависи единствено от хардуера и доставчика ти. Това че Операта предварително без ти да си и казал сама си е кеширала твоите най-често посещавани страници и ти като кликнеш се отваря веднага - няма нищо общо със СКОРОСТА!!! Ако това е смисъла на живота ти - еми със съответните плуджини и настройки могат да го правят по същия начин и другите ....!!!!

И в IE и в FF и в Opera можеш да изпраскаш бутони за поща , торенти . RSS и каквото ти трябва там ...

Жестове с мишката, супер drag&drop , ад-блок и варианти на табулиране също го имат всичките ...!!!! Повтарям - ВСИЧКИ популярни браузери !!!

Това , че примерно от две години ползваш лисицата и знаеш добре екстрите и , и са ти удобни .... Това не значи, че и другите не го могат същото .... че и повече ...

Просто ТИ не знаеш това !!!!

Е тогава какви са тези категорични мнения кой по по най ...????

Аз лично ползвам едновременно:

1. FF 1.5 със TOR за супер сигурност (анонимност) - но е бавно ...

2. Опера 9.23 за да свалям медия и справки

3. IE-7 със добавка IE7pro v1.1 за сърфиране в познати води ....за плащане в нета ...

4. Maxthon 1.6.2 със 10-на плуджина за основно сърфиране в тъмната страна на нета .... (бетон е !!! и съм му свикнал)

5. Maxthon 2.0.3 за да го пробвам (излезе преди 10 дена) засега не съм доволен. Единствената екстра е, че има TOR.

Всичките си имат кусури и затова за всеки случай си ползвам съответния браузер.

Специално ще добавя какво ме ядоса в новия IE - 7 . Това, че при настроено ниво на сигурност медиум без да ме пита ми спря достъпа до 40% от страниците дето посещавам. БЕЗ да ме пита!!! Разрових вътре и видях към 2000 сайта рестрикт ..???? Бай ти Бил Гей решил, че са вредни и ги ограничил ...??? Та рухна мита че IE отваря "всичко" ...

Ще добавя че имам и 5 независими други защити които не винаги работят правилно със всички браузери...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споделям мнението ти, особено за първите му 70%, грубо казано, - РЕСПЕКТ, човече! За останалата част, макар да не съгласувам с теб на сто процента, приеми уважението ми към вкуса ти. Благодаря ти, че изрази толкова съществено мнение. Есенцията на твоето изказване ще си позволя да илюстрирам с този цитат: "Най ме подразниха "категоричните" мнения как едикой си браузер имал по-красив вид .... повече джаджи или повече възможности ... "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз повечето съм ги пробвал. Мозилата ми е личен фаворит, защото е бърза и много удобна. На всичкото отгоре ми е и на български език, за което направо я обожавам Публикувано изображение Иначе имам инсталирани още ИЕ7, Нетскейп и Опера. Операта ми радва окото и като цяло бързината също много ме кефи. Единственото, което ме дразни дотолкова, че да не я използвам, е че работи само с БитТоррент. Ако някой знае как да го сменя, да пише на ЛС ;) Нетскейпа е много сигурен, а ИЕ7 просто ми стои, защото с него работят доста програми. А и да не работят само с него-не ми пука, без него не може Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се че FireFox Публикувано изображение

А пък аз знам само фф. на другите не знам кое копче за какво е. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено предпочитам Огнената лисица, пред другите. Просто е много удобна, а и като свикнеш с клавишните комбинации е направо супер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости uberalles

Една седмица ползвах операта, но през всичкото време, през което съм имал нет винаги съм ползвал лисицата-несравнима за всякакви компютри и всички ос. Сега съм с най-новата 3.0.8 алфа и съм изключително доволен. Пробвал съм други, ама като лисицата друга няма. :offtopic_s: :offtopic_s: :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отварям тази тема поради "възрастта" на предишната и зачестилите мнения за нейното освежаване. В анкетата са посочени само 10 отговора, тъй като такава е техническата възможност. Отговорите са подредени по азбучен ред. Моля, когато посочвате Вашето предпочитание, то да бъде придружено с кратка аргументация!

K-Meleon зарежда най-бързо.Хубаво ще е и да има интегриране с външен даунлоудър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично за мен Опера е най-коректният браузър, за браузване във уеб, за гледане на видеота и сваляне на файлове, скоростта на браузване е добра, върви много леко, без да източва машинни ресурси и удовлетворява мойте нужди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с Мoзилата..ИЕ е много бавен и несигурен..и една приятелка един ден дойде и ми свали мозила.Оттам нататък с другите браузъри не съм запозната, доволна съм си от този.Бързо ми зарежда, пречи на изскачащите прозорци да се отварят.. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мозила може би е най-бърза и сигурна,но за мен лично няма по удобен браузър от Опера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FireFox си е номер 1 но понякога много се дразня като тръгне да ми отваря rar архивите с някви маймунки като страница.....направо пощурявам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FireFox си е номер 1 но понякога много се дразня като тръгне да ми отваря rar архивите с някви маймунки като страница.....направо пощурявам :speak:

Това се настройва.

Лиско за мен е най-добрия браузър :whist: !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах за Opera. Дълги години я ползвам и твърде много съм и свикнал. Рядко ползвам и IE7 главно заради online антивирусните скенери, които са ActiveX базирани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.