Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой браузър предпочитате?  

1021 гласували потребители

1. 1. Кой браузър предпочитате?

• Avant Browser 11х
      16
    • Internet Explorer 7х
      112
    • K-Meleon 1х
      11
    • Konqueror 3х
      2
    • Maxthon 1х
      18
    • Mozilla Firefox 2х
      486
    • Netscape Browser 8х
      4
    • Opera 9х
      238
    • SlimBrowser 4х
      2
    • Друг
      41

Препоръчан отговор

Opera взима моя глас! Публикувано изображение

Гласови команди, Paste and Go в address bar-а, запазване на сесия - откакто му свикнах ми е любим!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Проблема е в теб, интерфейса на всички браузъри е различен. Ще уточня всеки бръузър какъв е: Google Chrome: Spyware Internet Explorer: Virus Mozilla Firefox: Fat Fox Opera: The Best!

Значи, чета ви тука фантазиите и как хулите нещо, което просто не познавате достатъчно и не умеете да ползвате - Internet Explorer 8. За всички фенове на бързината на Chrome нека проведем един експ

въпросът няма правилен и/или грешен отговор как не се уморявате да задавате безсмислени въпроси, чиито отговори са строго персонални

Публикувани изображения

Опера, доволно ми понася и нямам грижи засега, но си остава онова вътрешно съмнение, че все пак IE 6 си е по-бърз в отварянето на страничките из нетя вилаетя!? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опера, доволно ми понася и нямам грижи засега, но си остава онова вътрешно съмнение, че все пак IE 6 си е по-бърз в отварянето на страничките из нетя вилаетя!? :hush:

Да не си откачил?! :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги сам бил фен на Mozilla Firefox ,но откакто пробвах Opera 9 която излезе преди няколко дена останах много впечатлен от нея. Как зрежда страниците ,колко плавно работи ,колко екстри има. ПС Тука във анкетата гласувах за Mozilla Firefox навремето ,но във този момент бих гласувал за Opera ,но само за версия 9

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-сигурен

Няма най-сигурен браузър. Всичко е относително. :bye1:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относително,но от гледна точка и на ОС-то :bye1: Разбира се че има и дупки,но все пак е най-сигурен от браузърите,но това не значи че не може да се пробие :bye1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

след като прочетох това link

/в него става дума за програмите с най много дупки така да се каже-някъде в сайта го имаше/ :)

съм вече на 100% убеден че наи добрият броузер е Opera ;)

но тазбира се това е лично мнение!!!!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Още един глас за Огнената Лисица Публикувано изображение . Рядко една програма ми е пасвала така. Обикновенно когато инсталираш нова програма има един период от време в които свикваш с нейния изглед. С лисицата нямах такива проблеми...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Opera 9 в момента за мен е фаворит. Лисицата също я използвам но по-рядко. Това което ми харесва повече в Opera е удобния бутон за табове, който липсва на Firefox-а. Също така и потдръжката на торент клиент също я дърпа с една крачка напред. Фокса пък има много добри екстенжъни (напр. down them all, no script, fasterfox и мн. други). Може би Firefox 2 ще се опъне повече на Opera 9. Преди потдържах много мозиллата докато не разбрах че нейн предшественик е Netscape. И някакси все като отварям мозилла и се сещам за дръгливия нетскейп и си имам едно на ум. 10х Опера 9 Лично мнение.

Редактирано от spyman (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване