Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой браузър предпочитате?  

1021 гласували потребители

1. 1. Кой браузър предпочитате?

• Avant Browser 11х
      16
    • Internet Explorer 7х
      112
    • K-Meleon 1х
      11
    • Konqueror 3х
      2
    • Maxthon 1х
      18
    • Mozilla Firefox 2х
      486
    • Netscape Browser 8х
      4
    • Opera 9х
      238
    • SlimBrowser 4х
      2
    • Друг
      41

Препоръчан отговор

Определено Публикувано изображение и само Публикувано изображение, по-лека и по-красива от прехваления Публикувано изображение a Публикувано изображение просто е жалка кражба на Публикувано изображение - Публикувано изображение от двата браузъра Публикувано изображение

Ползвайте Публикувано изображение Който не я е ползвал, той не знае какво изтърва.... Публикувано изображение

PS: Извинявайте, ако някои се е ядосал, как го написах това, ама в момента ми е весело и исках и отговора ми да е по весел :)

Поздрави

Редактирано от nikola_yanev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Проблема е в теб, интерфейса на всички браузъри е различен. Ще уточня всеки бръузър какъв е: Google Chrome: Spyware Internet Explorer: Virus Mozilla Firefox: Fat Fox Opera: The Best!

Значи, чета ви тука фантазиите и как хулите нещо, което просто не познавате достатъчно и не умеете да ползвате - Internet Explorer 8. За всички фенове на бързината на Chrome нека проведем един експ

въпросът няма правилен и/или грешен отговор как не се уморявате да задавате безсмислени въпроси, чиито отговори са строго персонални

Публикувани изображения

Гласувах за операта , защото ми харесва бързината на действие и добрата защита , която има !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Opera!

Ползвам го от версия 7.20 и по-бърз браузър не съм виждал.

За Internet Explorer 7 мога да кажа, че е много по-добър в сравенение с предшественика си - за това го махнах. Миналата седмица правех един сайт и го тествах на Opera 9.10, Firefox 2 и Internet Explorer 7 работеше идеално и на трите бразуъра. Обаче като го отворих с Internet Explorer 6 там беше адски сбозено всичко. (абе оправих си сайта де, ама както виждам рендерира правилно и PNG...)

Но за ежедневната ми употреба никога няма за заменя Opera. Имам си я дори на флашката, защото много ми липсват табовете и Mouse gestures щом седна на чужд компютър

Редактирано от xsakex (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свикнал съм на Mozilla Firefox, ползвам я повече от година и досега винаги се е представяла на ниво.Затова и гласувах за нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глас за IE 7, но не по инерция.

Напоследък отделих доста време за проби и в един момент ползвах българските версии на Firefox 2 и Opera 9.1 (IE 7 e константа). Определено най-много време отделих точно на тази двойка* и резултатите като цяло съвсем не са в полза на Opera 9.1 - ползва най-голям ресурс от трите (браузърът е претрупан с излишни екстри), най-бавно стартира, има проблеми с отварянето на някои страници (за справка на интересуващите се - сайта на Eurostat например е непосилен за работа с Opera 9, в конкретния случай това важи и за FireFox 2)...

Деинсталирах Opera-та и в момента ползвам IE 7 и Firefox 2, но първият определено ми е фаворит, защото с него няма абсолютно никакви ограничения за достъп където и да е. Държа да бъда коректен и ще отбележа, че Firefox 2 е много по-добър от по-старите версии.

-------

* Държа да отбележа, че не съм инсталирал въпросните 2 браузъра слепешката - предварително много внимателно изчетох темите за тях, използвах чудесно направените и онагледени указания, задавах и доста въпроси в движение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз трети ден вече съм с мозила ФФ,и съм предоволен,допреди това бях с сИЕ6,и бях доволен,но не бях изпробвал друго,пробвах Операта,не ми хареса и реших да експериментирам а мозилаФФ-мисля че постигнах това което исках.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Касперски онлайн скенера под IE7 не тръгва :rolleyes: (мисля тръгва само ако е инсталиран под IE6)

Грешиш, работи си нормално под IE 7.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешиш, работи си нормално под IE 7.

При мен не иска да инсталира актив-екс контролите под IE7, на стария windows мисля вече инсталирани си вървяха под новата версия; сега си седи така и не ме подканва за инсталацията Редактирано от prwvu (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен не иска да инсталира актив-екс контролите под IE7, на стария windows мисля вече инсталирани си вървяха под новата версия; сега си седи така и не ме подканва за инсталацията

Странно, при мен си работят безпроблемно всички ActiveX контроли и почти ежедневно ползвам онлайн скенери. Не видях в настройките някоя опция, която да ги забранява/разрешава.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно, при мен си работят безпроблемно всички ActiveX контроли и почти ежедневно ползвам онлайн скенери. Не видях в настройките някоя опция, която да ги забранява/разрешава.

И си ги инсталирал под IE7? Дори на друго пс не иска да ги инсталира, само инсталирани ги приема.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И си ги инсталирал под IE7? Дори на друго пс не иска да ги инсталира, само инсталирани ги приема.

Разбира се, че са инсталирани под IE 7, дори не подозирах, че има такъв проблем. А точно контролата на Kaspersky е последната, която инсталирах - преди от около 2 седмици, всъщност, на 2 януари.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих го :wors: Отворих следното:

http://www.kaspersky.com/kos/eng/partner/d...kavwebscan.html

не в попъп както излиза по принцип, а в нов таб с пейст - ентър. Тогава след като разреших на .cab файла да се активира, си ме вкара в инсталатора и стана.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гласувах за firefox защото от доста време съм с него и съм много доволен.но от мнениата които прочетох,може да пробвам забъдеще и ie7.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах за Лисичко, но иначе от няколко дни ползвам и новия IE7 на работа и съм доста доволен... :wors:

Редактирано от mihael (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тези всичките съм пробвал само 3:

Internet Explorer 7 - и не съм особенно доволен;

Opera 9 - също не съм доволен даже ми е по-противна от IE7.

Mozilla Firefox® 2 - и съм много ама много доволен, даже се влюбих :nono:

Такаче .... Моя Vote e ясен ..

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за FF, това е моят браузър. Преди известно време опитах Опера - хареса ми, но явно съм свикнал с лисичката, защото все нещо в другите браузъри ми липсва и пак се връщам на него!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избора ми е опера. Навигацията е много по - удобна от където и да е. И за да направиш нещо не ти трябват 10 plug-in както при Мозилата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за Mozilla Firefox,защото съм пробвал повечето от изброените браузъри и той най-много ми харесва колко бързо работи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги досега съм ползвал лиско(но съм ги пробвал повечето от изброените) и въпреки, че няма човек който да отрече бързината на опера, то няма и кой да отрече функционалността и безбройте добавки на лиско :wors: Въпреки че понякога и опера съм ползвал и няколко пъти съм се опитвал да мигрирам на нея. . .. не мога!Лиско рулззз :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера , какво толкова го хвалите тоя " fire fox " ?Използвам го в момента и да ви кажа, че не съм много доволен.Има места където съм принуден да използва " I.E 6 " ( той ми върви с Win-a). Понеже " fire fox " не ми отваря " ftp:// " страници.И не е чак толкова удобен за употреба. Вярно има много удобен " Bookmark " , но не намирам нищо по-вече от това. :) .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване