Премини към съдържанието

Кой браузър предпочитате?  

1019 гласували потребители

1. 1. Кой браузър предпочитате?

• Avant Browser 11х
      16
    • Internet Explorer 7х
      111
    • K-Meleon 1х
      11
    • Konqueror 3х
      2
    • Maxthon 1х
      18
    • Mozilla Firefox 2х
      486
    • Netscape Browser 8х
      4
    • Opera 9х
      237
    • SlimBrowser 4х
      2
    • Друг
      41

Препоръчан отговор

[Едвам изкарах с Opera един месец.Имам чувството че тези които така страстно защитават Opera са като тези мъже дето имат хубава жена и са толкова заслепени че са готови да й угаждат по всякакъв начин.Аз се съмнявам те дали толкова използват интернета по предназначение отколкото да си галят и настройват операта.Незнам браузър с по досадни постоянни запитвания.Имах чувството че аз служа на операта а не той на мен.Съжалявам ако съм засегнал почитателите на операта но това беше моето усещане през цялото време.Изтривам я завинаги.

Просто ако си направил необходимите настройки няма да имаш постоянните и досадни запитвания ! P.S. какви конкретно запитвания те ядосаха ?

Гласувах за Opera.Защото това е браузера с най-голяма функционалност!!!

Няма Internet Exploler нито Firefox нито който идае друг бролзер.

Които си е направил труда да го разучи по обстоино знае за какво говоря.

Правилно ! :clap: :clap: :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дълго време ползвах Опера и много ми допада, но след излизането на 9.2 я оставих. Семпрончето ми на 1.5 издъхва на по-претрупани страници с нея. Интересното е че Лисицата върви по-леко от Опера. Някаква аномалия ли е това или просто задето не съм я накичил с 30000 екстенжъна. Един таб микс плюс ми е напълно достатъчен. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересното е че Лисицата върви по-леко от Опера. Някаква аномалия ли е това или просто задето не съм я накичил с 30000 екстенжъна. Един таб микс плюс ми е напълно достатъчен. :clap:

Едва ли е аномалия. Просто в Мозила няма какво да натоварва процесора. Което е типично за повечето програми с отворен код. Друг е въпросът "колко харчат" плъг-ините и от кого /с какво са правени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То за мен май няма угодия ама качих IE 7 хубаво ама и там има някои недоразумения,като тръгнах да си запаметя най използваните табове наредих ги и когато да затворя прозореца ме пита дали да стартира следващия път така както съм ги наредил.Хубаво ама можеше един път като ги запаметиш и стига с тези въпроси да бъде като в Opera.И най безмисленият въпрос е :baby: дали да не ги запамети като че ли като затворя прозореца то само няма да си ги изтрие.После почти всички браузъри имат и други езици в тоя не видях никъде поне немски или френски но както и да е.За WMP 11 няма да говоря щото по дървено нещо не съм виждал.Крайно време е тоя Бил да си вземе 50-60 българчета да ги направи милионерчета а те да му направят един Windows като хората и да спрат да ни измъчват тея монополисти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво общо имаше WMP11 тук в тази тема? И напротив- въобще не е дървен, а може би най-добрият мултимедиен плейър излизал до момента - от към чистота на звука и организация на файловете. Преди него ползвах winamp, но след като излезе 11ката ... съм си само с нея - за филми, музика и радио. От браузърите - работата ми налага да работя и тествам с всички по-известни - IE6,IE7x,Opera, Firefox. Напоследък няма чак толкова фрапиращи разлики при изобразяването на страници, макар че любимата ми Опера малко изостава в тази насока. Но наистина е по-лека от Огнената лисица. Била е и ще бъде новатор в развитието на различните браузъри. Неслучайно съм с нея от версия 5х насам :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина край на тази тема защото мястото не и е тука особенно за човек който знае само Winamp Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сега чета и се чудя каква ли е пък тази работа дето цял ден ти се налага да гледаш примерно Data.bg или друг сайт ту с IE ту с Opera и т.н.Явно ти е много отговорна работата.Тук може да попаднеш на големи специалисти. Извинявай че съм те засегнал толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Konqueror и Лиско са си най-добрите,но може да се дава само по 1 глас и той е за Лиско. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Е НОМЕР 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ИЕ. И 6-та версия върши добра работа. Ползавах до преди месец мозила firefox, но вече прекалено често ми затваря страниците поради бъгове в програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опера най-ме кефи. ИЕ е боклук. Доказано най-несигурния браъзър. И Лиско ме кефи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опера най-ме кефи. ИЕ е боклук. Доказано най-несигурния браъзър. И Лиско ме кефи.

И аз така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам Mozilla Firefox 2х и съм доста доволен от този нет браузър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

OPERA!!! Заради бързината с която отваря страници! Който си мисли че Internet Explorer 7 или Mozilla Firefox са по добри от OPERA , жестоко се лъже!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за FireFox ! От всичките изброени само нея съм пробвал и съм си много доволен!!! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Преди бях с Maxthon ,минах през Opera пробвах и Avant но всеки си имаше кусури....Авант е много лек но иска адски мноо доусъвършенстване.Opera стщо бе лека но зареждаше много бавно страниците....Internet Explorer той е съшата история кат Maxthona поради причината че Maxthon ползва ядрото на IE ....Explorera e лек но му липсват много работи -хубав вграден DL manager Password Wizard......И най-накрая един мой приятел ми каза за Mozilla..Аз си помислих кво толкова да я пробвам.....Тук се измух колко бързо зарежда страниците,но пък това ми струва 50MB RAM но мисля че машинката ми която има 2400mHz процесор Intel Celeron 512 MB RAM едва ли се товари токова.......Гласувах за Mozilla Публикувано изображение

Редактирано от loc_dogy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mozilla Firefox Свикнал съм с него и вече няма отърване .

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

резултатите ясно показват - едноличен фаворит е Firefox- много ясно , който е ползвал този браузър знае защо :super:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Mozilla Firefox !!! Редактирано от Nikolai1990 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено Mozila , IE 7 - големи дертове имам с него на Вистата, пък и си предпочитам Mozilata.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...