Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво за вас е компютъра ви?

Препоръчан отговор

Какво за вас е компютъра ви?За мене е нещо без което не ми се мислеше как щях д се оправям.1 научавам нови неща 2 запознавам се с различни хора и тн.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Основно средство за работа /оферти, чертежи/, за изпращане на гореизложените.

Основен източник на информация - чрез Гугъла.

Второстепенно средство за комуникация. Siemens-a ми е основен. ;)

Извън работно време не го ползвам /справям се и без него !/ Остава и да съм зависим от него и в свободното си време...

Той ми сложи очила. :yanim:

Рядко играя игри, ама като ми дойде музата - до превъртане на играта. :ph34r:

Редактирано от Юнак (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен компютъра е машина с която си свършвам някаква работа, а дали тя ще е губене на време или нещо друго зависи от мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като основно средство на труда, държа да си върши бързо работата и да не ме занимава с глупости, а в свободното ми време - още една възможност, да прекарам приятно,..или не чак толкова.. :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвам пс-то за работа(ревизии на нашите,заявки,докоменти,такива работи)!!!Също й за мой лични дела-реферати,статии,нещо за даскало,за задоволяване на маниите ми(който не са никак малко) и т.н.!!!

Всъщост пс-то го използвам за много неща... :yanim:!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Главно средство за забавление - филми, музика, запознанство с нови и интересни хора, ежедневна пряка връзка с гаджето вече 6 месеца... 9.gif

А също така и помощно средство за училище, инструмент за работа и източник на допълнителна полезна информация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста полезно нещо,направо съм се чудил как хората са се справяли преди без него.

1.на него играя (много рядко)

2.слушам музика

3.уча се на нови полезни неща (ръчкам из програмите, нета)

4.гледам филми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Основно работно средство :rolleyes:

Прозорец към света :)

Възможност да научавам много полезни неща :hush:

и не на последно място връзка с приятели :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

пс-то е едно чудесно нещо което така ми е влязло в кръвта, че направо не мога без него, станало ми е като начин на живот, ако не седна на компа все едно не съм се събудил :), няма зна4ение какво 6те правя. и най хубавото му е че винаги е интересно и винаги може да научиш нови неща :Pbiggrin.gifcool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С него си изкарвам хляба, с него си почивам, чрез него си комуникирам, с него се уча и упражнявам, използвам го за mp3 плейър, за източник на информация, за хоби... С две думи: най-добрия ми приятел :love_puter:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-хубавата играчка която съм притежавал някога.Ползвам го за информация,гледане на филми,слишане на музика и работа. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен е най-вече източник на забавление, информация и упражнения за в даскало. И занимавка, когато нямам какво да правя. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PCто ми е живота когато то не е добре и аз не съм добре

Сигурно ми е наи скъпата вещ която притежавам

обичам го и се грижа за него:)

защото ми помага много

ИГРИ-ТОваря го наистина със доста игри

Програми-пален е сиурно иска да повърне вече

Музика-и от това не е останал на сухо

Филми-ми и от това има ама не чак толкова много колкото горе изброените :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра за мен е хоби. Много важен е монитора, защото именно него гледаме цял ден. Един ден си представих масата си без монитор на нея и мисълта беше доста отчайваща :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не го ПИПАЙ. Стой далеч, три метра, три метра казах ве ей!

<{POST_SNAPBACK}>

и аз съм така строго забранено приближаването до него от роднини и приятели :) :love_puter:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

една проста машинка за пари, е и за убиване на малко вереме, е има и по хубави работи за свободното време като бира, приятели, купони, но за съжление не винаги са под ръка като компютъра

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за мен компютъра е средство за информация; за работа; Забавление; и нещо койо по някога може да ми скъса нервите повече от женами; Музика и за печелене на пари.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване