Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Пробвай следното:

1. Рестартирай си компютъра

2. След като всичко зареди инсталирай превода

3. Стартирай TuneUp Utilities

Това е.

Пробвах го и пак е същото. Появява се същото съобщение. Забелязвам, че наистина няма такъв файл какъвто се търси от показаното в съобщението. В съобщението се споменава за някакъв файл TUbase.bpl, а в папката където се инсталира превода няма такъв файл. Има друг подобен на него TUbasic.bpl. Проблема да не се състои в някой от тези файлове, защото като махна файла, който се добавя след инсталацията на превода, TuneUp се стартира нормално, но на английски?!

Редактирано от Biskata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 88
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Инсталатора този файл не го пипа. Има нещо странно при тебе определно. Хем на Vista хем на XP. Вече започвам да се съмняваш че имаш някакви гадинки по компа. Вируси, адуеър, спайуер, руткитове. Защото гарантирам че всяка една от тези програми съм я инсталирал по всички възможни начини и при мен си работят. Съмнявам се причината да се крие в това съм ки правил на моята машина, защото преводите са правени през XP, а на виса само са инсталирани инсталаторите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Инсталатора този файл не го пипа. Има нещо странно при тебе определно. Хем на Vista хем на XP. Вече започвам да се съмняваш че имаш някакви гадинки по компа. Вируси, адуеър, спайуер, руткитове. Защото гарантирам че всяка една от тези програми съм я инсталирал по всички възможни начини и при мен си работят. Съмнявам се причината да се крие в това съм ки правил на моята машина, защото преводите са правени през XP, а на виса само са инсталирани инсталаторите.

Опитах се да ти върна ЛС, но ми изписа, че пощенската ти кутия е пълна. Значи това, което предполагаш, че може да е някоя гадинка вече и аз започнах да се съмнявам. Компютрите на които се опитвам да го инсталирам не са мой. Моя е Vista Ultimate и там проблема е незначителен. За него съм писал в преден пост със скрийншот. Става въпрос за йероглифи на едно място, но иначе превода си работи идеално на Vista. А за онези компютри с XP, те са три, от които само на един се инсталира без никакви проблеми. И затова започвам да се съмнявам за гадинка, както и ти. Ще проверя 2-та компютъра, на които дава грешка и ще пиша след това.

Уважавам труда, който си положил и затова много съм ти благодарен. Радвам се, че има хора като теб.

Редактирано от Biskata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А за онези компютри с XP, те са три, от които само на един се инсталира без никакви проблеми.

Ако не намериш гадинки пробвай от вървящия компютър да копираш въпросния файл и го сложи на двата проблемни компа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Изтеглете си новия превод от същия линк. Има малко подобрения. Двата бутона са позиционирани правилно в WinStyler2 в подкатегорията Поправка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Сега ще пробвам преводите,дано ги бива :) .Обаче забелязах,че превода е 5МБ,аригинала(версията на английски) е 10МБ.Някой ще може ли да обясни защо е така?Браво за преводите и за труда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Излезе новата версия на програмата TuneUp Utilities 2009. Ще е чудесно ако някой се заеме с превода. ;)

Редактирано от memo123 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поразгледах новостите в програмата. Има наистина доста нови и полезни неща. Препоръчвам на всички да си я инсталират. Няма да съжаляват.

ИИИ се работи по превода. Ще отнеме малко повече време докато преведем новостите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

:down:

Поразгледах новостите в програмата. Има наистина доста нови и полезни неща. Препоръчвам на всички да си я инсталират. Няма да съжаляват.

ИИИ се работи по превода. Ще отнеме малко повече време докато преведем новостите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И понеже заглавието на темата е за версия 2007 позволявам си да отбележа, че вече тази версия е освободена и може да се ползва напълно безплатно. Ето и повече информация по въпроса тук.

С една дума пусната е свободна версия 2007 със сериен номер:JMNCG-FKNGR-WMAMT-FRTQL-BLYJB-XDYMX

По данни на някои потребители серийния номер ставал и за пробната версия.

Редактирано от еди (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване