Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся игри - стратегии

Препоръчан отговор

Защо не си я изтеглиш от ДАТА-та?

Да ама аз я искам инсталационна. Тва там е да се разархивира и да се играе направо.

Редактирано от kris4o1993 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 месеца по-късно...
Ей хора, някой може ли да ми даде линк към Knights of Honor, обаче да бъде инсталацонна защото иначе неможе да се инсталира пач 1.03.

ПП: И ако може да има сиид, защото където стм я видял инсталационно нема сиид

Ако имаш торент програма виж тук...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Rice of Nations !!!!

Торент: Rise of Nations

че какъв му е компа та да не върви?

Редактирано от psycho_666 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
Торент: Rise of Nations

че какъв му е компа та да не върви?

Parvo se izviniavam 4e ne pi6a ma kirilica ama ne6to se razvali. Mersi za vsi4ki va6i predlojenia. Mnogo mi haresa Rise of Nations. Edna velika igra e tova. Pak mersi i o4akvam o6te va6i predlojenia

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Parvo se izviniavam 4e ne pi6a ma kirilica ama ne6to se razvali. Mersi za vsi4ki va6i predlojenia. Mnogo mi haresa Rise of Nations. Edna velika igra e tova. Pak mersi i o4akvam o6te va6i predlojenia

Заповядай

Rise of Nations Of Legends [FullDVD] - торент !

S 5 L 21 размер - 4.2 GB

Успех !

И пиши на кирилица моля !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

War Front:Turning Point

Тази игра впечатли дори и мен.Струва си да я пробваш.Казва ти го истински ценител на стратегии cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
War Front:Turning PointТази игра впечатли дори и мен.Струва си да я пробваш.Казва ти го истински ценител на стратегии cool.gif
За съжаление няма да тръгне на моя комп
Company of Heroes!!Такава стратегия не бях играл...тактика,мислене,непрекъснат екшън... :wub:
Тази също
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокс ,man, на компютъра отдолу Companyто тръгна без проблем на тази след 800х600 на средни детайли :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

За мен най-добрите стратегии са : LOTR Battle for middle earth 2 ; C&C Generals ; Rise of nations ; Age of mythology ; Empire Earth ; Starcraft ; Warcraft ; Heroes 3 , Heroes 5 (Не съм убеден, че е стратегия, но е супер игра ) дано съм ви бил полезен smile.gif wink.gif а между другото, който е навит може да ми пише и да направиме някоя среща на някоя от горните игри .

От горните игри съм най-добър на C&C Generals. Ако някой от вас се мисли за добър на нея да заповяда cheers.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

World in Conflict - това е нещо наистина добро и, бих казал, доста ново като начин на игра. :) Вярно е, че има малко пропаганда от типа "Американски пубери, трепете гадните руснаци!" angry.gif , но като игра е наистина уникално. Единственият проблем за някого могат да бъдат системните изисквания. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
World in Conflict - това е нещо наистина добро и, бих казал, доста ново като начин на игра. :clap: Вярно е, че има малко пропаганда от типа "Американски пубери, трепете гадните руснаци!" angry.gif , но като игра е наистина уникално. Единственият проблем за някого могат да бъдат системните изисквания. :blink:

Човече благодаря ти. Свалих си я и останах очарован от играта. Вярно е че в туториалите ми цепеше, но по-натам в мисиите нямаше и грам цепня.

ПС: Ъпгрейднах си още компа cool.gif Сега имам 1 GB рам biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне.. много търся една игра в нея се започва още от първите хора (не е Empire Earth) и се развиват, развиват та чак се стига до днешни времена. Има сувалки, до колкото знам май и коли и такива работи. Само с ъм чувала за нея, но незнам как се казва... Дали някой знае??? sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
всъщност и аз търся стратегии, в реално време ако може

на мен лично много ми допада Black and White.тя се води стратегия в реално време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой може ли да ми помогне.. много търся една игра в нея се започва още от първите хора (не е Empire Earth) и се развиват, развиват та чак се стига до днешни времена. Има сувалки, до колкото знам май и коли и такива работи. Само с ъм чувала за нея, но незнам как се казва... Дали някой знае??? sad.gif

Мисля че е Civilisation

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване