Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

hekata

Наблюдателни ли сте?

Препоръчан отговор

Да видим какво ще видите вие :wors: споделете :wors:

Гледайте в картинката поне 3 минути :wors:

Тук

Редактирано от hekata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааааа ква си лоша biggrin.gif Тва го знам и само кат видех таз картинка и смених страницата. Обаче мн ти благодаря щото отдавна я търсех тази страница ( бях я загубила ) :wors:

П.П: Колкото пъти да го гледам все подскачам biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да допълня - усилете си звука на слушалките/тонколоните приятно е! biggrin.gif:wors: и се опитайте да намерите 10-те разлики

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Олелеее.... :ph34r:biggrin.gif Как подскочих. biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз така правя винаги когато гледам biggrin.gif ама вече няма да го гледам че съвсем се побъркам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахахахахаххаа, страхотно е, много го обичам, но в интерес на истината-няма разлики между снимките :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
хахахахахаххаа, страхотно е, много го обичам, но в интерес на истината-няма разлики между снимките :)

ест ,че няма и тва те кара още по-съсредоточено да ги търсиш и ефекта УАУ е по-голям,иначе и аз колкото пъти да го гледам се подскачам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ба, много гадно подскочих.

Трябваше да предупредите все пак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Олееее ужас....видях живота си на лента sad.gif нямате си на идея как ми се разтуптя сърцето само sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ух, и аз подскочих

аз бях виждала подобна ,но с друга картинка,не с тези лодки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ей това е най-голямия страх който съм изпитвала! :):) Не можах да спя после!А това за усиването на колонките не ви го препоръчвам! ТОВА НЕ Е ЗА ХОРА СЪС СЛАБИ СЪРЦА! :) като мене - така се получават инфаркти! biggrin.gif

Редактирано от siqnam (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гадничко си е :) Тъкмо да проверя дали съм наблюдателна и като видях коментарите се сетих за какво става въпрос ... това ми изкара ангелите преди време, добре че тогава като по чудо си бях спряла колонките ... :)biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ух, че гадно, направо отврат! А, как се стреснах, направо не мога да си напиша мнението!Брррр, ау!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз го знаех, само че преди година - 2 като ми го пратиха, беше към полунощ и така изкрещях :speak: ... сега ми е забавно, но тогава ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха

да стряскащо си е

аз съм гледала още 3-4 такива

едното беше с една кола...съвсем спокойно си пътува и наближава един завой и и тва искача и пааа и се усираш

а има едно и в Vbox7 за едни духове напишете ghost и то трябва да ви излезе то също е вного яко..

румоли си един дъждец..разправят ти за някви доказателства, че има духове и изведнъж....аааааа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

преди време го открих тва сайтче ама тогава бях си усилила слушалките да дупка щото слушах една песен (за хората които се интересуват- Hilary Duff-Fly) и направо щях да умра и първото което се сетих беше "Ще ги убия тия които са измислили тоя сайт!" след няколко месеца пак намерих тоя сайт ама попаднах на друга картинка това че слушалките ми бяха развалени ми спаси живота не се стреснах така без звука както първия път

Редактирано от yosam (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...