Премини към съдържанието
Skoinks

Хайде да играем Цар Tzar On-line

Препоръчан отговор

Хайде който изка да направим една битка (Или пък с някой друг{Ими чИ не съм само аз У нета велик Публикувано изображение})

Драскайте ЛС за IP адрес

Хайде чакам играчи :rolleyes::wors:

Редактирано от Skoinks (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде който изка да направим една битка (Или пък с някой друг{Ими чИ не съм само аз У нета велик :D})

Драскайте ЛС за IP адрес

А иначе за тези който нямат цар могат да изтеглят торента от http://www7.spread-it.com/dl.php?id=3a1c61...b68b9078c8fc65e може да иска 2 пароли - секюрити кода е 21b1 а паролата е tzar

Хайде чакам играчи :clap::P

За всички любители на тази стара но велика Българска игра информирам ви че има сървар на Hamachi .

Сървър : Tzar: The Burden of the Crown

Парола на сървъра :Crown

Който желае нека играе!!!

:yanim::yanim::yanim::yanim::yanim::yanim::yanim::yanim::yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цар не е хубава игра!Лоша графика и др.

Може да е грозна и дърта, ама това не я прави лоша игра.Все едно да кажеш същото и за Heroes 3 !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е грозна и дърта, ама това не я прави лоша игра.Все едно да кажеш същото и за Heroes 3 !

или не даи боже StarCraft била грозна и дърта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всички любители на тази стара но велика Българска игра информирам ви че има сървар на Hamachi .

Сървър : Tzar: The Burden of the Crown

Парола на сървъра :Crown

Който желае нека играе!!!

:);):):yanim::yanim::yanim::yanim::yanim::yanim:

Добре имам Hamachi, присъединих се ! Сега влизам в Tzar и какво точно правя влизам в Мрежа и.. ?!? Pls Help :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде който изка да направим една битка (Или пък с някой друг{Ими чИ не съм само аз У нета велик Публикувано изображение})

Драскайте ЛС за IP адрес

Хайде чакам играчи :):P

ЕЕЕЕ щом Skoinks предлага да цъкам с него няма как да откажа търсете ме по скайп:akashi9806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С един мой приятел се опитваме да играем в мрежа , и двамата сме на БТК и заради това ползваме програмата Хамачи. Той прави игра и аз пиша неговото ip и давам търси обаче нищо не излиза Публикувано изображение Хелп плсс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С един мой приятел се опитваме да играем в мрежа , и двамата сме на БТК и заради това ползваме програмата Хамачи. Той прави игра и аз пиша неговото ip и давам търси обаче нищо не излиза Публикувано изображение Хелп плсс

А в една мрежа на Хамачи ли сте? Или канал ли как се водеше?

Ако сте с еднакви серийни номера е възможно да прави проблем.

Цар да не би да ползва IPX протокол? С какви ОС сте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мрежата е пълна :С Има ли някаква друга такава мрежа? Р.S. Знам че темата е стара, ама наскоро се зарибих по играта отново ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с тзар . Когато започна да играя с моите приятели които са на близоо няма проблем но когато играя с други напр. някойси от София на интернет друг като моя нестава. Пишеми че инциелизира играта но нищо нестава . ПЛС ХЕЛП !!!

Трябва да сте на един и същ доставчик и то при условие, че ползвате обикновена LAN-връзка, за да играете повежду си без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който иска да го "смажа" :Д да пише на скупе : cska-401
:)

Пфф ... На думи изглеждало лесно хд ... Правя си сървар от хамачи или влизам и после незнам кво да правя като вляза в Цар ;( Моля ПОМОГНЕТЕ !!!
Благодаря предватително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги,от скоро започнахме пак да играем с един притяел тази игра.И всичко беше наред,но отскоро започна да ни изхвърля в началото,малко след като генерира картата.Типът грешка е следният:

Публикувано изображение

Ако някой знае решение на този неприятен проблем,моля нека сподели.

Редактирано от HectorDomingez (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който иска да играем Тзар да си изтегли GameRanger и да почва :) вечерта се сабираме около 8 души и правим 4 вс 4 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Май не е най - подходящата тема, но за да не отварям нова... Някой Успял ли е да подката Царя на 8.1, че аз нещо се запъвам. Пробвах от настройките на играта да я направя съвместима с XP SP2, но нещо все неще... Тръгва пита ме за настройите - резолюция и тн и след това уж минава на пълен екран и ... краш... все едно не съм изобщо почвал да се занимавам :(

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не Картагент? За мен тази игра си е по хубава от Цар.

:) Защото... ми се е прииграло Цар :D Ако ми писне, може и Картаген да си сложа, но до тогава ме интересура как да си пусна Цар на 8.1...

ПП: Ако споделиш как Картаген се подкарва на гореспоменатата платформа може и с Цар да проработи :)

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Защото... ми се е прииграло Цар Публикувано изображение Ако ми писне, може и Картаген да си сложа, но до тогава ме интересура как да си пусна Цар на 8.1...

ПП: Ако споделиш как Картаген се подкарва на гореспоменатата платформа може и с Цар да проработи Публикувано изображение

Поздрави!

Привет! Дайте десен клик на Tzar.exe и влезте в свойства след това на Съвместимост и маркирайте "Стартирай тази програма в режим на съвместимост с" и му задайте да бъде Windows XP sp3 или Windows XP sp2. Пробвайте по същия начин и на Картаген

Редактирано от petko93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет! Дайте десен клик на Tzar.exe и влезте в свойства след това на Съвместимост и маркирайте "Стартирай тази програма в режим на съвместимост с" и му задайте да бъде Windows XP sp3 или Windows XP sp2. Пробвайте по същия начин и на Картаген

Благодаря, но за съжаление:

Пробвах от настройките на играта да я направя съвместима с XP SP2, но нещо все неще... Тръгва... пита ме за настройите - резолюция и тн и след това уж минава на пълен екран и ... краш... все едно не съм изобщо почвал да се занимавам :(

Пробвах въпросния метод върху Windows 7 (сигурно е добре да вметна обаче, че говорим за 32 bit а моята е 8, но 64) Там си тръгва и няма ядове, но... домашния ми е 8 и с него имам ядове... така че търсим алтернативен метод :)

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старите игри по принцип не вървят на windows 8, дори и на на windows 7 64bit. Но ако намериш играта с релииз HD, то тогава може да ти върви и на windows 8 64bit и на windows 7 64bit.

пп Вижте дали имате опцията Microsoft GS Wavetable synth, вижте там след като пуснете играта, тоест преди да пуснете играта ви излиза едно малко меню с настройки за резолюция, музика и т.н. Там долу дето пише Microsoft MIDI mapper Сменете го на Microsoft GS Wavetable synth и вижте дали ще ви върви без оная опция за съвместимост.

Редактирано от petko93 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.