Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да си инсталирам MySQL / PHP

Препоръчан отговор

Свалих си един сайт който трябва да се инсталира на MySQL / PHP хост самоче нещо не става. Ако може някой да обясни подробно за това как се инсталирър такива сайтове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дай малко данни

име на скрипта (сайта)

хоста на който ще инсталираш

иначе би трябвало в скрипта да има подробно README !!!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми аз се опитах да си направя сайт със Joomla_1.0.12-Stable-Full_Package

Качих сички файлове на сайта на awardspace.com следвах инструкциите но немога да мина права стъпка от тях

или по точно това http://img2.freeimagehosting.net/image.php?8c7273b698.png

незнам какво да пиша в полетата и ми дава гре6ка за username i password.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://sourceforge.net/projects/xampp/ - Това е цял пакет с всичко необходимо. Пускаш го и вече си имаш работещ сървър с MySQL + PHP + Apache и тн...

XAMPP is a very easy to install Apache Distribution for Linux, Solaris, Windows and Mac OS X. The package includes the Apache web server, MySQL, PHP, Perl, a FTP server and phpMyAdmin.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи само трябва да го кача на сайт който подържа MySQL / PHP и е готово ? без никакво конфигуриране ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А знаеш ли някой, който е безплатен завинаги (като hit.bg, само че той не поддържа PHP sad.gif )

Редактирано от M M (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://sourceforge.net/projects/xampp/ - Това е цял пакет с всичко необходимо. Пускаш го и вече си имаш работещ сървър с MySQL + PHP + Apache и тн...

А да има някакъв друг пакет случайно такъв, само че да мога да го вържа към Internet Information Server (IIS)?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам за един подобен пакет - e107, пак е напълно безплатен, супер изглежда и дано да ти свърши работа :ph34r:

А знаеш ли КЪДЕ се инсталира туй чудо, че аз все не успявам да си намеря място за хостинг с PHP който да проработи sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако става въпрос за XAMPP, то се интсталира естествено в C:\Program Files\XAMPP. П-старите версии се инсталират в Apachee friend, но ти това може да го зададеш по време на инсталацията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване