Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем след инсталиране на нова карта nVidia GF 7300 GT

Препоръчан отговор

Така.. днеска си смених видио картата.. от ГФ 5200 на ГФ 7300 ГТ и от там тругнаха проблемите,сложих всички драйвери.. но като искам да гледам някой филм и забива,същото и със Игрите.. само 1 ми тръгва.. от какво е това и как мога да го оправя?

Редактирано от stanley56
Непълно заглавие (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нз дали съм те разбрал правилно,но доколкото разбрах ти си сложил новата карта 7300GT и само си сложил новите драивери...?

няма да ти кажа просто каква мацаница си сътворил,значи като сменяш такива компоненти мисля че е повече от задължително да преинсталираш и Уиндолса като преди това затриеш старият.

Успех,дано съм ти помогнал :cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нужда чак от преинсталация .Достатъчно е да пуснеш компютъра в Safe Mode ,да деинсталираш драйверите на видеокартата ,след това да почистиш регистрите и накрая в нормален режим да си инсталираш драйвери от серията 91.хх .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
нз дали съм те разбрал правилно,но доколкото разбрах ти си сложил новата карта 7300GT и само си сложил новите драивери...?

няма да ти кажа просто каква мацаница си сътворил,значи като сменяш такива компоненти мисля че е повече от задължително да преинсталираш и Уиндолса като преди това затриеш старият.

Успех,дано съм ти помогнал :cheers:

Каква преинсталация бе човек? Това е нова карта, а не ново дъно angry.gif . Няма нужда от нова преинсталация, разбира се - достатачно е първо да деинсталираш стария драйвер (рестарт) и после да инсталираш новия (но със задължително изключена антивирусна)!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нз човек но аз лично съм сменил мн карти и на двата компа и винаги с преинстал защото в повечето случаи ми се збозява Уиндолса.

П.С не ми се спори сега ,аз ти казвам моя начин какъв е...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха ми,че дъното не приема видио картата.. да ама защо тогава мога да играя само 1 игра.. друго не тръгва.. sad.gif сега ще пробвам и със Саве Моде,после с формат.. надявам се все нещо да ми помогне,че 200 лева за нищо да отиде.. sad.gif

Пробвах с Саве моде, не стана.. след това с Формат и пак не стана.. обадих се на JarComputers И ми казаха да отида в сервиз да видят дали има проблем с Видио картата или не е съвместима със Дъното.. благодаря.. ако имате други съвети моля кажете

Редактирано от Revivo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване