Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

DiDokal

Препоръчайте ми ТВ Тунер

Препоръчан отговор

Здравейте.

Понеже съм малко бос със този материал, искам да ми препоръчате ТВ Тунер.

Интересуват ме следните неща:

- Възможно най качествена картина и звука.

- Няма значение да ли ще е вътрешен или външен (до колкото съм разбрал външните са много по добри от вътришните)

- Давам до 200-250 евро

Със него най много ще се записва от антена която май че е отгоре на блока :) , намирам се във Испания.

За сега съм имал 2 тунера и те са:

- AVerTV GO 007 Plus/FM Plus

- AVerTV Studio 503

Първият който имах беше ''AVerTV GO 007 Plus/FM Plus'' и ми правише проблеми със софтуера и записваше когато си поиска и въобще не ми харесваше как го правише. Следващият го купих но не виждам голяма разлика от първият, хубавото е че не ми прави проблеми със софтуера.

Ето ми я и конфигурацията:

''MSI A8N SLI / АMD Athlon 64 3500 / 2GB. Kingston 400Mhz / XFX GF7600GT 256MB. / Seagata 75GB + Seagate 160GB + Seagate 200GB / Cooler Master Real Power 450 (RS-450-ACLY) / PHILIPS DVDR824DP (DVD+RW) / LG Flatron L1915S [19" TFT]''

Мерси предварително на всички писали във тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този е много,много добър - някъде бях писал във форума за него (включително и снимки ,чипове и т.н.) .

Този пък външен -който и от двата да избереш ,ще си доволен .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да добавя че ще се купува от този магазин >>> http://www.alternate.es/html/builder/listi...p;source=periph и на едно друго място ми казаха че трябва да поддържа DVB, вярно ли е това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо по хубаво от това няма ли? Искам най доброто което има във сайта!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нещо по хубаво от това няма ли? Искам най доброто което има във сайта!!!

Определено мисля ,че трите ,които ти посочих ( първите два също ги има на сайта ) са измежду най-добрите (ако не и най-добрите ) .

Това също не е лошо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Понеже тези дни имах много проблеми със компа и все още ги имам sad.gif , чак сега можах да обърна внимание на темата.

Вече съм се спрял на тези двете, но незнам коя да взема, тази или тази.

Сега имам един въпрос и към двете устройства. Дали ще вадят хубав звук защото гледам че и двете изискват Sоund Cart-a, а на мен това не ми харесва. С тази където съм сега, и тя изисква Sоund Cart-a, и като включва кабелчето във дънната пладка, той просто става учасен и ако не стоя от блиско да слушам нищо не се разбира, а като включа кабелите от тонколоните е супер, но неможе да се записва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...