Премини към съдържанието
imm0r7a1

Откъде мога да си поръчам дата кабел за Сименс

Препоръчан отговор

Здравейте аз съм от Димитровград, всъщност в моя тъп град кадето и да търсиш части за компютри и да търсиш GSM аксесоари е все тая няма да намериш това, което ти трябва. По темата някой може ли да ми препоръча от къде мога да си поръчам през I-net или по тефона дата кабел DCA-510 за моя CX75, защото много ме нерви бъгавия му фирмуеър.

Благодаря. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте аз съм от Димитровград, всъщност в моя тъп град кадето и да търсиш части за компютри и да търсиш GSM аксесоари е все тая няма да намериш това, което ти трябва. По темата някой може ли да ми препоръча от къде мога да си поръчам през I-net или по тефона дата кабел DCA-510 за моя CX75, защото много ме нерви бъгавия му фирмуеър.

Благодаря. :yanim:

Може например оттук : http://get.bg/catalog/product_info.php?cPa...oducts_id=10959

Но според мен в магазаните може да се намери такъв кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е обикновен дата кабел аз искам DCA 510 за ъпдейт на софуера, но благодаря все пак :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си взимай кабел от там.Там кабела е от този вид:цък и ето малко на руски,ако не ти се регистрира(но по-добре се регни) цък(на руски)

По-добре си го поръчай от тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОМФГ .... Защо се ръсите толкова пари за DCA 510 като за ~6 лв може да се вземе дата кабел на COM порт които е със същата функционалност (изключение прави ниската скорост). Става без проблем за софтуера както и за пачовете на V_Klay но не знам от къде може да си намериш .. аз моя взех от близкия пазар тука в ВД :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си купих един преди 2 седмици за COМ port за 7лв. после след, като го отворих видях, че е за c55 ама не вървеше да го върна, но в един форум видях, че пише, че те са универсални от 55-та серия до 75-та серия, но като пробвах да си ъпдейтна софтуера телефона ми изгасва и се изписва, че не е намерено устроиство (изгасва сякаш е блокирал). Някакви идей. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регни се в този форум Цък? и направи там тази тема.Ще ти отговорят.:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване