Премини към съдържанието
Z0mBay0

Как да комбинирам файлове на ДВД филм?

Препоръчан отговор

Изтеглих си всички IFO BUF u VOB файлове на един филм, но без тези VOBs на които е самия филм. Един приятел има същия филм, но субс му са самоделка, а този филм който аз открих е оригинален. Та въпроса ми е мога ли по някакъв начин да комбинирам мойте и неговите файлове и да направя едно ДВД с оригинално меню и оригинални субс?

П.П. Вече пробвах да сложа неговите VOB файлове към мойте, кои съм дръпнал - филма върви, но няма субс. Какво да направя, че хем да ми върви филм, хем субс от тези файлове, които имам аз????

А и да кажа на админите да бъдата така добри и да не ми трият темата, ако има друга така. Пробвах в търсачката, но явно нещо се е бъганла и ми излиза съобщение: '' Съжаляваме, но е станала грешка. Ако не знаеш как да използваш тази функция, или нямаш представа защо е станала грешка, потърси повече информация в помощните файлове.'' :ph34r:

Благодаря предварително за помощта ви!!! :)

Редактирано от Z0mBay0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а как опитваш да активираш субтитри? Ако очакваш да се появи меню - няма да стане, понеже никой не го е направил... Опитай в момента, в който "върви" филмът да активираш субтитрите, прим. с дистанционното на дом.кино. За да стане чрез меню трябва доста повече да си поиграеш - DVD Lab, IFO Edit са примерни средства за целта... Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване