Премини към съдържанието
Boliarcheto

Проблем със скрола на мишката

Препоръчан отговор

Имам мишка Logitech PS2 оптична. Когато завъртя колелцето в не-майкртософтска програма (аз специално работя с CorelDraw), вместо да скролва се изпълнява zoom. Така е и на всички компютри, с които съм работил. За Windows 98 имаше хубав драйвер, Logitech MouseWare, който правеше така, че завъртането на колелцето на мишката да предизвиква скролиране във всички програми. Другото удобство беше, че завъртането прехвърляше фокуса върху прозореца, в който се намира курсора на мишката, ако не е бил активен. За ХР също има MouseWare, но тази опция е премахната. За съжаление старият MouseWare не работи под ХР. Изтеглих сума драйвери за всякакви модели мишки и ги пробвах, но никой не върши работа.

Някой има ли идея как може да се реши този проблем? Бих бил доволен и на решение, налагащо покупката на друг модел мишка.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване