Премини към съдържанието
Carissima

Как да забраня достъпа до дялове C: иD:

Препоръчан отговор

Как мога да забраня достъпа до C и D в My Computer. Мога да скрия иконката на My Computer, но през всеки explorere при написване на C:\ се влиза в устройството.Знам че има такива програми, но няма ли някакъв начин през регистрите да се спре дотъпа?

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един бърз съвет не се опитвай да забраниш достъпа до C:\ ако на него ти е Windows-a.

Иначе изпозвай търсачката за да намериш нужната програма :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Един бърз съвет не се опитвай да забраниш достъпа до C:\ ако на него ти е Windows-a.

Иначе изпозвай търсачката за да намериш нужната програма :speak:

Там е въпроса че не искам да е с програма, слагала съм такива но ми начукват windowsa, няма ли начин през регистрите да стане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Как мога да забраня достъпа до C i D в My Computer. Мога да скрия иконката на My Computer, но през всеки explorere при написване на C:\ се влиза в устройството.Знам че има такива програми, но няма ли някакъв начин през регистрите да се спре дотъпа?

След като искаш да забраниш достъпа до C и D, до какво ще оставиш достъп ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване