Премини към съдържанието
LordVeidar

Прекъсване на интернета при Ubuntu 6.06

Препоръчан отговор

Значи като пусна системата има нет , сичко точно , но след известно време нета спира . Пробвам какво ли не - неиска л Но след всяко рестартиране си има нет само за няколко мин и пак спира . Според вас каде е проблема , моля помогнете sad.gif

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи като пусна системата има нет , сичко точно , но след известно време нета спира . Пробвам какво ли не - неиска л Но след всяко рестартиране си има нет само за няколко мин и пак спира . Според вас каде е проблема , моля помогнете sad.gif

Със статично IP ли си или с динамично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да проверя в момента актуално ли е това за версията ти на убунту, но подобни проблеми под дебиан са ми правили две програми - zeroconf и avahi-autoipd. Ако адреса ти се променя на нещо в 169.254.0.0/16 мрежата проблема ти най-вероятно е в това.

Редактирано от asa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм с динамично IP . Със 6.10 съм отскоро (бях с 6.06) и досега не мие правил проблеми. Може би вината е в интернет провайдъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемат се оправи , можеби наистина да е било залади проваидера . 10х на всички за помоща :offtopic_s:

Редактирано от LordVeidar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване