Премини към съдържанието
enduriel

Мнения за мобилен телефон Sony Ericsson P900-10

Препоръчан отговор

Значи за сега съм със СХ1 обаче вече искам да го сменя...

Много ми харесва Pсерията тъй като няма да имам пари за П990 съм се насочил към П900-10

Та да ви пита добър избор ли е това иза колко пари мога да го взема чисто нов и знаете ли някъде където мога да направя бартер приемрно за вотра ръка или дайте най-добрите възможности...

В смисъл ако знаете някъде магазин където ще им дам моя и те ще ми дадат техния ида са коректни съм навит...

За софия става въпрос...

Редактирано от stanley56
Непълно и неясно заглавие (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че е старичко като модел и покупката му ще е загуба на пари. Но всеки си преценява сам. Мислил ли си за варианта да си купиш Р990 със стоков кредит? TBI, Jet, PostBank и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи за сега съм със СХ1 обаче вече искам да го сменя...

Много ми харесва Pсерията тъй като няма да имам пари за П990 съм се насочил към П900-10

Та да ви пита добър избор ли е това иза колко пари мога да го взема чисто нов и знаете ли някъде където мога да направя бартер приемрно за вотра ръка или дайте най-добрите възможности...

В смисъл ако знаете някъде магазин където ще им дам моя и те ще ми дадат техния ида са коректни съм навит...

За софия става въпрос...

Значи телефона може да го намериш от 250-320лв. Просто потърси окло бул."Дондуков".

Успех!!! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване