Премини към съдържанието
Simona777

Въпрос за QBasic

Препоръчан отговор

Здравейте!

Искам да Ви попитам нещо за доста старичкия вече език за програмиране QBasic.

Ние го учим в училище и аз от нямане какво да правя седнах да попрочта какво пише в учебника biggrin.gif И видях указания за направата на една програма, в която се въвежда името и успеха на ученика, като накрая програмата извежда броя на отличниците и кои са. Написах я, тръгна. Сега искам да Ви попитам мога ли да я save-на като нещо друго(и като какво), а не като *.bas, за да могат да я стартират и други хора без да имат QBasic на компютъра си?

Мерси предварително :angry:

Чао :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами мисля че от версия 4 натам можеше да се записва като exe com май.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами мисля че от версия 4 натам можеше да се записва като exe com май.

имам 1 която може да сейфа в .ехе самоче имам проблем:

да речем права си нещо като калколатор за сабиране и като сабереш числата който искаш и то веднага те изфърга от прозорчето става въпрос като отфориш .ехе файла някой има ли идея как да се спре на "Ц" има команда..ама тука ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване