Премини към съдържанието
imm0r7a1

Въпрос за наименованието на една част

Препоръчан отговор

Здравейте има един въпрос взех си слушалки с микрофон, а искам да ги пъхна отпред на компютъра, но нямам тези изходи, а виждам, че има пространство да се сложи такава част обикножено тя е mic out line out и две usb-та просто не знам как се казва тази част :sobbing: . Дано сте ме рабрали, а ако направо ми дадете линк колко е цената перфектно :gift:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази част си върви заедно с предния панел на кутията и си е уникална за самия модел кутия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кутията забелязах има такива отвори ама май са ме пре...ли да не ми сложат изходи, а има ли друг начин да си сложа още два отвора за line out и mic без да слагам звукова карта, защото се прехвъля звука от изходите на дъното на тези на картата. Трябват ми още само два орвора ако мога да си прикача. :)

Редактирано от imm0r7a1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По горе ти писаха - тези букси си вървят с кутията , няма ги другаде , защото за всяка кутия са индивидуални , смени си кутията , най лесно ще е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За слушалките и микрофона би могло да стане по следния начин:

Взимаш 2 броя женски стерео жакове 3,5 мм (струват стотинки). Запояваш по 3 кабелчета с достатъчна дължина на всеки жак. Пробиваш дупки на кутията със съответния диаметър, където намериш за удобно и монтираш жаковете. Последно, но и най-проблемно: дали ще намериш местата на дънната платка (ако си с вградена карта), на които да запоиш краищата на кабелчетата и дали въобще е възможно да се направи, без да повредиш нещо друго. Но пък винаги може да импровизираш - сега има всякакви преходници, разклонителчета, удължители и др. джаджи. Магазини има (в София) на "Пиротска", "княз Борис І" и др.

За USB - мисля, че всяко дъно поддържа до определен брой портове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе мен един приятел ме уреди с едно такова (две usb-та и изводи за слушалки+микрофон, струва ми 8 лв), но не знам точно откъде ги взе... Ще го питам като се видим.

За всеки случай наистина провери дали звуковата карта, която ползваш (в книжката на дъното, ако е вградена) има такива изводи (най-често са си вече с "мъжки" пинове - "иглички"), на които да закачиш евентуално жаковете - казват им обикновено Front panel audio conector(s)... Освен това помисли за здраво закрепване, някаква контра, ако отворите на кутията ти не са стандартни и планката не се закрепва както е предвидено (както се оказа при мен sad.gif ).

Не разбрах искаш ли и USB?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване