Премини към съдържанието
krasiika

Кои са най-мощните компютърни тонколони до 100 лева?

Препоръчан отговор

Кои са най-мощните компютърни тонколони за плътен бас дo 100 лева??

Редактирано от krasiika
Непълно и неясно заглавие (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към компа може да включиш всякакви тонколони , малко безмислен въпрос , всичко опира до парите , които ще се дадат за аудиосистемата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кои са най-мощните компютърни тонколони за плътен бас?

thejoro е прав по принцип. Ако имаш парите се ориентирай към качествени колони и усилвател, макар че с калпава звукова карта донякъде се обезсмиля инвестицията.

Ако трябва задължително да е система за PC, то имаш реално 2 избора - Creative или Logitech. Коя от двете марки е по-добра? Не може да се каже, защото е въпрос на вкус. Уфърите на Logitech са по-бумтежни (boomy), докато тези на Creative са по-ударни (punchy), ако мога така да се изразя, дано разбираш разликата. Най-добре е да ги чуеш лично преди да ги купиш.

Logitech Z-5500 Digital 5.1 е най-доброто, което Logitech може да ти предложи;

Logitech Z-5400 Digital 5.1 - е втората система в списъка;

Creative GigaWorks S750 7.1 е флагманът на Creative;

Creative MegaWorks 550D 5.1 - второто по-сила и качество (уж) в списъка на Creative. Имам ги лично и съм очарован.

Не че няма и по-добри - Klipsch, но намирането им е почти невъзможно из Европа.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз позвам Sony аудиосистема MHC-RG475S(2x145w+160w RMS) с малко стара карта Creative sb live 5.1 16bit, но звука е перфектен.

За най добро звучене си вземи отделни тонколони с усилвател , не такива за pc , и за да имаш качествен звук , гледай колоните да са големи и като габарити , не само като мощност .

Редактирано от thejoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за тези пари само 2.1 канала имат някакъв смисъл

ориентирай се в този клас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След редактирането на заглавието и добавяне на горната граница от 100 лв. изборът се улеснява - поглеждат се цените на 2.1 моделите на Creative и Logitech, които се вместват в бюджета. Набелязват се моделите, чуват се как свирят и се прави преценка. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

иначе вариантът с уредбата Сони и аз го предпочитам - търся си в момента такава на старо тук, дано успея - новият модел струва колкото в БГ = 550 лв. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пич събери повечко пари и си купи един ресивър 5.1 thunder 2х60 и 3х20 и едни колонки Elite (по-евтини) за него и си готов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За ограничението от 100 лева аз бих си взел това.

Малко е отгоре ~ 13 лева но си заслужава превишението. Като сила и качество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване