Премини към съдържанието
bennito

NOD32, след разархивиране на файловете ми трие .exe-та.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Опитвам се да си изпробвам няколко троянски коня от типа netdevil, netbus, sven7, но windows-а ми ми трие .exe-тата след като дезархивирам файловете.

Не използвам никакви защитни стени, а антивирусната ми е изключена при опитите ми (NOD32). Дали може някой да ми каже, да не би да има в win2000 SP4 някакви ъпдейти, които да спират дезархивирането на файловете. За дезархивиране ползвам WinAce v.2.0

Ако има някой да ми каже как мога да оправя нещата и да си пусна троянския кон ще съм много благодарен.

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как си спрял антивирусната? Ако си дал Quit нищо не си направил, така затваря само Control panel-a. Трябва да видиш скенера и да му дадеш exit.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,

Опитвам се да си изпробвам няколко троянски коня от типа netdevil, netbus, sven7, но windows-а ми ми трие .exe-тата след като дезархивирам файловете.

Не използвам никакви защитни стени, а антивирусната ми е изключена при опитите ми (NOD32). Дали може някой да ми каже, да не би да има в win2000 SP4 някакви ъпдейти, които да спират дезархивирането на файловете. За дезархивиране ползвам WinAce v.2.0

Ако има някой да ми каже как мога да оправя нещата и да си пусна троянския кон ще съм много благодарен.

Вариант #1: кликаш иконата на NOD32, кликаш AMON и махаш отметката на File system monitor (AMON) enabled.

Вариант #2 (по-интелигентния): създаваш си някаква папка, слагаш всичките си архиви вътре, кликаш иконата на NOD32, кликаш AMON, -> вдясно Setup -> страница Exclusions -> долу бутон Add... -> бутон Folder, посочваш си новосъздадената папка и потвърждаваш с OK на всички прозорци. После си ръчкаш в папката необезпокояван.

P.S.: изтрити са 3 коментара след този. Моля, без глупости и възхваляване на отделни продукти (в случая NOD32). И нека се задържи добрия тон.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, проблемът е оправен, така както Night_Raven с 2-ри вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване