Премини към съдържанието
ivkoni_89

Прехвърляне на база данни в нов хостинг?

Препоръчан отговор

Здравейте.

Имам сайт хоснат във freehostia и ползвам php-fusion и сега искам да си взема платен хостинг и искам да си запазя цялата информация. Кажете ми как ще стане. Благодаря ви предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото аз знам е че на сървъра се качва един phpmyadmin конфигурира се и с него можете да напражите корекции по базата данни, редактиране на таблиците и т.н. Включително и експорт на базата данни след което по същите стъпки се качва на новия сървър отново phpmyadmin и се импортва базата данни. Поздрави.

Редактирано от b-r-a-v-e (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ААА да! Вярно! Не се бях сетил че може да се експортира и импортира :) Thx още веднъж!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както каза @b-r-a-v-e експортваш си базата данни копваш такста пастваш го в някакъв .txt файл,сейфаш го и готово. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А като инсталирам пак наново сайта и ми иска там за базата данни няма ли да ми каже че вече има такава ? Тогава какво правя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Експортираш старат в .sql разширение.

2. Инсталираш си там сайта или каквото и да е

3. Импортираш файла с .sql разшерението

Успех! Мисля че ти помогнах... ако нестане пиши!

Поздрави!

Редактирано от GainWard (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване