Премини към съдържанието
kris4o1993

Проблем с Mortal Kombat 4

Препоръчан отговор

Имам проблем с Mortal kombat 4. Като я пусна липсват надписи. Теглил съм я от линкоса и арената. Все е същото. Компютъра ми има 256RAM и 700MHz Процесор.

П.П. Преди тръгваше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мене на XP си върви. Пробвай да я изтеглиш от другаде, може проблема да е в самия файл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
При мене на XP си върви. Пробвай да я изтеглиш от другаде, може проблема да е в самия файл.

Теглил съм я от арената, линкоса и от некакъв чужд сайт и е все същото. Просто незнам кво да права. До преди месец тръгваше идеално, изтрих я преди седмица и вчера като я инсталирах изчезнаха надписите.

Редактирано от kris4o1993 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Теглил съм я от арената, линкоса и от некакъв чужд сайт и е все същото. Просто незнам кво да права. До преди месец тръгваше идеално, изтрих я преди седмица и вчера като я инсталирах изчезнаха надписите.

и аз имам проблем с мортал комбат 4 влизам в играта и каквото и да натисна не иска да влезе в битките моля помогнете кажете какво да правя как се игра е с кой копчета ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз имам проблем с мортал комбат 4 влизам в играта и каквото и да натисна не иска да влезе в битките моля помогнете кажете какво да правя как се игра е с кой копчета ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване