Премини към съдържанието
cuntar

RQ: Препоръчайте ми игра!

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми игра която да е с магий и вдигане на левел но не WOW,MU,Диабло наподобяваща нямя знячение от големината и изискванията да са : За 2800п.р 512-рам 256-видео.

Мерси предварително ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Препоръчайте ми игра която да е с магий и вдигане на левел но не WOW,MU,Диабло наподобяваща нямя знячение от големината и изискванията да са : За 2800п.р 512-рам 256-видео.

Мерси предварително :rolleyes:

Lineage2 ,Guild Wars или Eve-online (зависи от вкуса ти ?)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак и Baldur's Gate II да споменем с добро :wors: ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да много е добра игрицата :wors:

Neverwinter Nights

Мерси и тя е много добра :wors:

Все пак и Baldur's Gate II да споменем с добро ;) ...

Мерси ще си я сваля и нея ;)

Lineage2 ,Guild Wars или Eve-online (зависи от вкуса ти ?)

Благодаря ти за отговора ама някои имат голями изисквания не тези които дадох :wors::clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И още една много стара НО МНОГО ХУБАВА - Warlords Battlecry

Мерси има и 3 част

00092282.jpg

:beer:Warlors Battlecry III

Редактирано от cuntar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според мен новите са провал - 1-вата е най-добра ама и много трудно се намира

Warlords_Battlecry2.jpg:rolleyes:

Ето я 2-част

B0001IMDAG.01-AIGI2YLZJ.jpg

Но Sacred е супер играя я в момента :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Rose Online

Свалих си Neverwinter Nights но е малко трудничка магий се правят трудно sad.gif доста неща са изпипани но прекалено натоварено е при битка ако може някои да поясни как стават нещата имам и двата експанжана. :ph34r:

Редактирано от cuntar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Мерси предварително :wors:

[url=http://9dragons.acclaim.com/] Пробвай това ако искаш играта е онлине фрии е ще си остане фрии

Редактирано от Joll1Roger (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми моля ви игра от рода на Neverwinter Nights, която да върви на 1800п.р 512-рам 128-видео (вградено)

Чудя се дали Neverwinter Nights 1 ще тръгне на тази конфигурация???

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Препоръчайте ми моля ви игра от рода на Neverwinter Nights, която да върви на 1800п.р 512-рам 128-видео (вградено)

Чудя се дали Neverwinter Nights 1 ще тръгне на тази конфигурация???

Благодаря.

Да ще ти тръгне :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо не опиташ нещо като Final Fantasy (имаш богат избор, щото има 100 Final Fantasy-та) или нещор като Devil May Cry? Пак има адски много магии и т.н., но са по-различни от Diablo наприпер...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
защо не опиташ нещо като Final Fantasy (имаш богат избор, щото има 100 Final Fantasy-та) или нещор като Devil May Cry? Пак има адски много магии и т.н., но са по-различни от Diablo наприпер...

Ако това се отнася за мен,и Final Fantasy и Devil May Cry съм ги изиграл (е, Final Fantasy не всичките,защото нямам PS2, но съм ги подкарвал с емулатор). Ако не,все пак някой ако даде някакво предложение,няма да е лошо :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

можете ли да ми дадете сайта на Ruff Rose

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако това се отнася за мен,и Final Fantasy и Devil May Cry съм ги изиграл (е, Final Fantasy не всичките,защото нямам PS2, но съм ги подкарвал с емулатор). Ако не,все пак някой ако даде някакво предложение,няма да е лошо ;)

Виж ...Ще ти кажа само че ако си играл Prince Of Persia както трябва и ако си истински почитател на играта ще знаеш че друга или подобна на тази игра няма.Това е най - добро Action,Adenture за мен ;) !!!Ще има нещо подобно след 2а 3и месеца но няма да е на същата тематика казва се Age Of Pirates : Captain Blood .Пак ще има Екшън бой с кораби и мноу детайли няма да е като другите морски Action,Adventure та ще нещо нечувано ,но пак ти казвам че Prince Of Persia си остава най - доброто!!!!!! vacation1.gif

Редактирано от WarriorWithin7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости pavka1

Ей геймъри, излагате са да знаите ... Много добри игри казахте, ама как можахте да пропуснете "Cabal Online" ( па може и да сте я казали, ама аз си падам малко кривоглед :jeer: ) ... Е го сайта Cabal Online С няколко думи : Играта има графиката на Line][Age , Забавна е като Ruff-Rose И има много куестове като WOW biggrin.gif Е от тва по-добре, здраве му кажи !!! Ае тфа е от мен :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване