Премини към съдържанието
milenuil

Как да отворя архивиран файл

Препоръчан отговор

Боря се с coreldraw ни се получава.Не мога да разархивирампрограмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е в стандартен архив, то WinRAR 3.73 Beta 3. И все пак малко повече информация няма да навреди. Мнения от рода на "Имам проблем. Какво да правя?" спадат към раздела на врачките, а ние не сме от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има един куп архиватори сред които безплатни и такива които бачкат като демо с досадни надписи(WinRar).Да се чудиш от Майкрософт що не добавят на техния клиент подръжка на rar.

Редактирано от dragozow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има един куп архиватори сред които безплатни и такива които бачкат като демо с досадни надписи(WinRar).Да се чудиш от Майкрософт що не добавят на техния клиент подръжка на rar.

И да ги осъдят по закона за защита на конкуренцията? :ph34r:

А и по-добре не, че техния мениджър на архиви е доста неудобен. Поне на мен ми е, де.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе като правят нещо да го правят докрай.Те подържат zip който е популярен като архив за драйвъри.Принципно ако мога да архивирам/разархивирам с вградена програма може би няма да кача отделна.Освен тези функции ми трябва добавяне на коментар и парола.Мисля че не е трудно да се спрявят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се ли водеха дела точно заради Windows Media Player и Movie Maker? Надали Microsoft искат още дела.

А и аз твърде много съм свикнал с WinRAR, за да преминавам на който и да било друг архиватор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бе като правят нещо да го правят докрай.Те подържат zip който е популярен като архив за драйвъри.Принципно ако мога да архивирам/разархивирам с вградена програма може би няма да кача отделна.Освен тези функции ми трябва добавяне на коментар и парола.Мисля че не е трудно да се спрявят.

Вградената поддръжка на Microsoft за ZIP, предлага добавяне на коментари през Properties на файла, а ако ZIP файловете не са асоциирани с друга програма, WinRAR например, след отваряне на архива в меню File има опция и за парола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вградената поддръжка на Microsoft за ZIP, предлага добавяне на коментари през Properties на файла, а ако ZIP файловете не са асоциирани с друга програма, WinRAR например, след отваряне на архива в меню File има опция и за парола.

Не подържа rar който е най-разпространения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не подържа rar който е най-разпространения.

Вярно е, че RAR набира популярност, но мисля, че ZIP все още държи лидерската позиция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване