Премини към съдържанието
iano

Търся USB Drivers зa SAMSUNG GSM E330

Препоръчан отговор

Здравейте.Ще може ли някой да ми помогне.От много време търся USB Drivers za SAMSUNG E330.Взех си CD и кабел.Но за жалост CD-то е нещо прецакано и Drivarite и програмката немога да ги инстална правило.Дава ми грешки.Ще може ли някой да ми даде линк или да ми прати поне Drivarte . Ще сам му много благодаренл.Благодаря Ви предварително.

Редактирано от iano (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

маняк тоя линк дет ми го даде нестаа.отваря ми саита http://www.mobiledia.com/ а не форума както си ми дал ти.аре ако стаа да ми пратиш фаила на пощатата , а тя е iano_@abv.bg плс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Пробвай това Цък .Не знам да ли бачка :whist:cool.gif

по надолу иди. избери си модела.

Редактирано от spas.93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване