Премини към съдържанието
SmileVarna

RQ: Помощ за Max Payne2

Препоръчан отговор

Здравейте, геймъри!

Искам да помоля за помощ за едно ниво на Max Payne 2.

А именно: Под покрива на една сграда един седи на една платформа и постоянно мята по мен гранати или нещо си там подобно. Няма къде да се скриеш и не можеш да седиш на едно място. Свалям платформата, но тя остава на тавана на една стъклено-желязна конструкция. Оня пак мята гадости и прави дупки, така че може да се върви само плътно до стената. Пробвах да сваля още нещо дето виси от покрива точно над гада, но не става. Пробвах и да скоча някъде, но пак не става. Знам, че си има чалъм и тоя гад, ама аз втора седмица не го откривам да му ........ и вече изперках от обиколки. :rolleyes:

Знам, че доста хора са я превъртяли и то отдавна, но който се сеща нещо, моля да даде някакъв акъл!

Благодаря на всички предварително! :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може един шот да видя къде точно беше това място,че съм е врътнал доста отдавна.

Редактирано от black hawk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:wors: На някое от оръжията си трябва да имаш оптика,с нея трябва да целиш болтовете които държат конструкцията че оня да се прибие.Като вземе да се разпада той бяга...ти го гониш... :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Black hawk, не знам какво се прави за да изкарам картинка и да я пусна тук.

ВАНКЕЛ, не разбрах за кои болтове говориш, щото оня първо е на едно квадратно нещо, което се държи за покрива с пръчки и болтове, ама като ги скъсам тях, това квадратното пада заедно с гада на долната конструкция и от там пак мята. Пробвах и само от две места да скъсам болтовете, че да падне от едната страна, ама пак си остава горе.

/Извинявайте, че сега отговарям, но ми бяха спрели нета/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Screenshot се прави като натиснеш бутона Print Screen(след като си стартирал играта) намира се до F12.След това цъкаш Start ->All Programs ->Paint и натискаш Ctrl+V,ще ти се покаже снимката.После горе вляво цъкаш File->Save As и записваш снимката на желаното от теб място.След това трябва да я качиш на някои от следните линкове:тук,тук или тук.

Можеш да видиш и тази тема Как се правят линкове ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само толкоз можах да направя засега. Вече вадя снимки благодарение на напътствията ти, но ще трябва май още да уча как се качва само картинката.

Все пак ако се сещаш нещо от обстановката и малкото, което виждаш, моля давай акъл!

http://img292.imageshack.us/my.php?image=k0pq2.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само толкоз можах да направя засега. Вече вадя снимки благодарение на напътствията ти, но ще трябва май още да уча как се качва само картинката.

Все пак ако се сещаш нещо от обстановката и малкото, което виждаш, моля давай акъл!

http://img292.imageshack.us/my.php?image=k0pq2.png

Като го свалиш първият път какво има над него?Направи един шот след като си го свалил първият път.

Добавено:Пак трябва да се целиш по нещо,но нещо ми се губи..Ако можеш да ми качиш някъде сейва от играта за да вида какво точно се правеше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това имам само. Първия сейв е още от началото на нивото. А другите след като оня е свален и мята от конструкцията.

http://www.uploadtemple.com/view.php/1170784668.zip

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:help: Пуснах си последния ти сейв,почти както ти казах първия път но сега стреляш по онова горе с различния светъл цвят което би трябвало да мине за нитове,по често се налага да го уцелиш няколко пъти преди да излезе целия и това е лошо понеже имаш малко патрони на снайпера :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това имам само. Първия сейв е още от началото на нивото. А другите след като оня е свален и мята от конструкцията.

http://www.uploadtemple.com/view.php/1170784668.zip

Като ти се покаже трябва да стреляш в него.Ето един шот цък.След като падна гада на конструкцията го гътнах точно за 5 секунди :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах къде да стрелям и се върнах от начало няколко пъти, за да имам повече патрони в снайпера. Тези сейфове са след 3 часа обиколки и опити, ама не би и тва е.

http://www.uploadtemple.com/view.php/1170802601.zip

Хайде смилете се и пратете един сейв, когато тоз гад е минат, че не изтрайвам повече! :ph34r::yanim::idea:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Разбрах къде да стрелям и се върнах от начало няколко пъти, за да имам повече патрони в снайпера. Тези сейфове са след 3 часа обиколки и опити, ама не би и тва е.

http://www.uploadtemple.com/view.php/1170802601.zip

Хайде смилете се и пратете един сейв, когато тоз гад е минат, че не изтрайвам повече! :ph34r::yanim::idea:

Човече,не ти трябва никакъв снайпер.На шота който съм дал да съм със снайпер :nono: ?След като го свалиш на платформата си го пуцаш с емката това е.А след като гътнеш гада превърташ играта.

Добавено:Не виждам смисъл да ти пращам сейва,като минеш този бос се превърта играта.Не знам как се прави филмче на играта,че да ти покажа как се минава.Лесно е.Повтарям,след като си го свалил на платформата,чакаш да ти се покаже,като ти се покаже стреляш по него.Ако виждаш,че ти хвърля нещо по тебе се пазиш(бягаш).Ако не от първите изтрели то от вторите изтрели със сигурнос ще падне.Това ли правиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стреляй по колелцата ако ги виждаш, тези горе, дето държат масива

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:ph34r: Може би говорим за различни места,или пък начина за минаване.Аз конкретно имах предвид това-

http://img462.imageshack.us/img462/9896/maxyd4.png :yanim:

Чувал съм че е хубава,несъм я играл.Препоръчвам ти и Total Overdose има подобни ефекти.

Редактирано от ВАНКЕЛ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Хей, искам и аз да помоля за помощ... значи Парт 3, където трябва да защитавам Funny man,... и нали то се развива действието в някакви гаражи, бараки и т.н. и уж изтрепах всички "лоши" обаче тоя Funny man като си отвори с някакъв код един гараж и като влезе и се качи на една кола и само "гет ми аут ъф хиър, пейн" и само това повтаря и стои на тая кола отгоре, къде ли не обикалях, гледах за отключени врати и няма нищо.. някакви идеи?

Ето 2 SS да се сетите за къде става въпрос горе-долу:

http://i35.tinypic.com/ht8sc6.jpg

http://i34.tinypic.com/29f2ge8.jpg

Редактирано от Progal_4e (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да повдигнеш колата, защото той не може да мине по стълбите. Горе има бутон, просто го натисни и е готово.

Редактирано от Max_Payne (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите.Искам да помоля за помощ,не мога да се справя със една ситуация в играта а по точно не се сещам как да продължа от тук и от тук нататък.Моля някои които е превъртал играта да ми помогне.

Редактирано от vladili (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ах, този "Max Payne 2: The Chronicles" възроди играта biggrin.gif Точно за втората картинка помня че и аз така скачах да хвана този прозорец, но не става работата. Мислех да ти пиша че май трябва да се изкачваш по тези рампи нагоре и там май се отваряше един прозорец и влизаш в някакъв апартамент, но после се сетих за един др момент в който една от тези рампи се чупеше и те плъзгаше надолу при буса и от там изкачаха двама юнаци. laugh.gif Ти гледам вече си ги убил, но нз. Играл съм я преди 2 години и сам не мога да те ориентирам. НО, винаги когато имаш затруднения и не ти се четат "Walkthrough"-та, може да се обърнеш към някой сайт за видео клипове, като YouTube и там 100% ще има клипове за известни игри като "Max Payne 2" :

YouTube - Teleemahn's Videos

YouTube - Tom15's Videos

YouTube - WalkthroughTH's Videos

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи стигнах до 3-та част на Max Payne 2.Събуждам се в някаква морга,нямам оръжие а на вратата има един тип.След като изляза го блускам и той почва да ме гони и стреля по мен.Качвам се на другия етаж там той се среща с охраната и се избиват.Аз нямам оръжие все още обикалям и търся,но нито излизам нито намирам оръжие.Просто пълен батак.Ако някой може да ми помогне ще съм му благодарен.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване