Премини към съдържанието
estario

Психически сили

Препоръчан отговор

Какви видове познавате?

Пирокинеза, Телекинеза, Телепатия, Астрална проекция.

Дейвид Блейн магьосник ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телепортацията не е ли по-скоро стил Стартрек с технологии?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Телепортацията не е ли по-скоро стил Стартрек с технологии?

Ако пиемем че състоянието, в което тибетските Лами например, се отделят от тялото си...и пребивават на други, далечни места, е телепортация, то тогава не е технология...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има лаборатория която се занимава със пренасане на частиците от едно миясто на друго.Тя е във Австралия или се лъжа Новазенландия.Не е фантастика а реалност самоче за малки чъстички за сега.Те се занимават много отдавна.Просто не се говори. cool.gif

Ако пиемем че състоянието, в което тибетските Лами например, се отделят от тялото си...и пребивават на други, далечни места, е телепортация, то тогава не е технология...

Много одавна не съм срештъл тази тема.Има много надарени хора от природата които не се телепортират,не са

тибетски монаси.Те не са във България.Да движът се във реално време.Не са шарлатани,мошенници. cool.gif

Редактирано от DeckelDE (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какви видове познавате?

Пирокинеза, Телекинеза, Телепатия, Астрална проекция.

Дейвид Блейн магьосник ли е?

Това не беше ли въпрос от предаването "Стани богат" ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много одавна не съм срештъл тази тема.Има много надарени хора от природата които не се телепортират,не са

тибетски монаси.Те не са във България.Да движът се във реално време.Не са шарлатани,мошенници. cool.gif

Защо така пренебрегваш хората в България ?

Всички българи се движат в реално време. И болшинството не са шарлатани и мошеници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И левитация. Чела съм за полски студенти, които се научават да се издигат около 50см над земята. Преди 20 години Кубрат Томов разказваше, че бил видял в Тибет монах, който се издига на метър над земята. :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защо така пренебрегваш хората в България ?

Всички българи се движат в реално време. И болшинството не са шарлатани и мошеници.

Е радвам се че могат да се телепортират към Европа.Но отатък океана защо пък не. cool.gif

Редактирано от DeckelDE (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Психични сили ХА...всичко е тук --> angry.gif

...а знаете ли,че с всяка "сила" идва отговорността :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Психодинамиката и психоживтът са истински двигатели на космичната енергия.Безгранични са проявите на тези върховни потвърждения за Космичния Разум !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това Инфи става посредством астрална проекция. :ph34r: Телепортацията си е баш в "стил Стар Трек". Но действително науката прави усилено опити в областта през последните години, увенчани с известен успех (опитите на проф. Юджийн Ползик и екипа му в Дания).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това Инфи става посредством астрална проекция.

Психогайст...

Много интересна материя, за която не знам почти нищо.Окултното ми е мъгла.Би ми било интересно да науча повече...за извънтелесните преживявания...

Дори съня е едно от тях..

Редактирано от infinity1305 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам, не защото искам да съм супермен, а защото гледах Дейвид Блейн и някои от нещата, които той прави доста приличат на описаните тук сили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Питам, не защото искам да съм супермен, а защото гледах Дейвид Блейн и някои от нещата, които той прави доста приличат на описаните тук сили.

Първо - наивно е да мислиш, че щом ти си гледал г-н Блейн някъде си и знаеш кой е, то и на останалата част от света това име й говори нещо.

Второ - недей да бъркаш илюзията с магията. С малко проучване научих, че въпросният Блейн бил някакъв си илюзионист. Без съмнение илюзионизмът е забележително и очарователно изкуство, но той е плод на хитроумни и находчиви приложения на дисциплини като математиката, механиката, оптиката, понякога химията и т.н., като има общо дори с театралното изкуство. Не зная защо ти е хрумнало, че Блейн може да магьосник, но това че е илюзионист в никакъв случай не е показателно. Мисля дори е доста наивно някой да смята, че илюзионизма е дело на каквато и да било друга магия, освен чисто сценичната театрална омая, която тези хора умеят да сътворяват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дейвид Блейн е страхотен илюзионист и неговите трикове определено са забележителни, но част от тях(тези с карти) са били разкривани на забавен кадър, което подлага под съмнеие и останалите му по-впечатляващи, като например това или особено това, което за първи път гледах преди години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още една психическа сила: Билокация (лат. bi- : ‘две’, и locatio : ‘местонахождение’) може да се определи като едновременно присъствие на един човек на две различни места.

А ето и разказ за подобна сила (не твърдя, че е вярно):

Отец Алберто, който среща отец Пио през 1917 г., разказва: “Виждах как отец Пио стои пред прозореца и гледа планината. Говореше си нещо сам. Доближих го, за да му целуна ръка, но той не забеляза присъствието ми. Стори ми се, че ръката му е вцепенена. Тогава дочух, че даваше опрощение на някого. След малко го раздрусах, все едно го събуждам от сън. Погледна ме и каза: “А! Тук ли си? Не те забелязах”. Няколко дни по-късно дойде телеграма от Торино. В нея някакъв човек благодареше на игумена на манастира, че бе изпратил отец Пио в Торино, за да подкрепи умиращ. От телеграмата ставаше ясно, че човекът бе издъхнал в момента, когато отец Пио даде опрощението в Сан Джовани Ротондо. Очевидно игуменът не бе го изпратил в Торино, той само беше използвал билокацията”. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване