Премини към съдържанието
boy_07

Настройка на контраста в КМPlayer?

Препоръчан отговор

Досега не съм имал проблеми с КМ Плаъер-днес ми преинталираха Уина и аз отново сложих КМПлеъра.Но сега нещо картината е много тъмна-така е на всички видео формати.

Как да го поправя?

Свалих най-новата зип версия от тук в темата за нея ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яркост увеличаване - Е премахване -W намаляване - Q

Контраст увеличаване -С премахване Х намаляване -Z

Плеъра има вече превод на български , може да го потърсиш във форума ! Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
224624_t.jpg

мерси и на двамата,но можете ли да ми покажете как са настройките при вас или ако има начин да задам някакви настройки защото е ного тъмно.Понеже прейнставах Уина и сега така ми дава много тъмно... и като чели е по кофти картината...

Сложих К-Litlle codec pack но и той не помага повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

KMPlayer си има вградени кодеци и това , което си инсталирал е ненужно ! Стойностите за контраст и яркост са около средните и практически не съм ги променял , тоест както са си зададени предварително . според мен проблема е другаде , с друг плеър има ли същия проблемна напр. WMP - този който си върви с уина ? KMPlayer има много настройки за картината и трябва да видиш и тях , а не само контрастта и яркостта !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
мерси и на двамата,но можете ли да ми покажете как са настройките при вас или ако има начин да задам някакви настройки защото е ного тъмно.Понеже прейнставах Уина и сега така ми дава много тъмно... и като чели е по кофти картината...

Сложих К-Litlle codec pack но и той не помага повече

Няма точна настройка,по твой избор.При мен у нас е по-тъмно защото наоколо не е много светло.На работата е светло и картината ми е с по-голям контраст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж настройките на монитора си !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А от къде се намалява размера на субтитрите?

alt+f2

Виж настройките на монитора си !

как да ги конфигурирам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На монитора има настройки за контраст , яркост , цветност и т.н.! има резолюция и много други настройки ! Пробвай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване