Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ами да ти кажа пак станаха 2.Махнах ентърпрайса сложих българския, след това сложих ентърпрайса и пак станаха 2.Но нищо нали работи.Сега не смея да махна нито единия от двата да не прецакам работата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 86
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Това е въпросът ми, има ли превод на български на най новия офис пакет на бате Бил Гейтс.

Само за информация изтеглих го на български инсталирах го върху предния и сега си имам изцяло Office на BG език :clap:

PS: При мен не станаха два

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само за информация изтеглих го на български инсталирах го върху предния и сега си имам изцяло Office на BG език :rolleyes:

Е даи линк какво си теглил и как става регистрацията да изтегля и аз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Мерси стана супер няма 2 офиса само един си е.Комбинацията е успешна а имено моята версия е

"Microsoft Office 2007 Complete Third Edition"+ линка които ми даде стана супер няма деинсталаци и т.н. направо инсталирах това от линка и всичко стана на бг.като поиска сериал натиснете 'продължи' и всичко е ок.МЕРСИ още веднъж.

Редактирано от zarko (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само за информация изтеглих го на български инсталирах го върху предния и сега си имам изцяло Office на BG език :ph34r:

При тоя случай имаш пробно копие а при обратния ред си го активираш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не само един остава.Нищо не се деинсталира.

Да трябва да го деисталираш и инсталираш първо Българския.Извинявай не ти бях прочел хубаво поста, но работи хубаво аз нямам проблеми.

Здравейте! при инсталацията на бг.пакета ми поиска някакво exe. което не можах да намеря и не се получава.някакъв съвет???????

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
то за имане го има, ама е с пари...

MUI.JPG

връзка тук

С малко повече късмет ще мога да кача тези дни пакета с преводи ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 2-ра страница има връзка, ето я пак , от там си избираш продукта, регистрираш се и ти изпращат на пощата ключ за 2 месеца.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2-ра страница има връзка, ето я пак , от там си избираш продукта, регистрираш се и ти изпращат на пощата ключ за 2 месеца.

Благодаря :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте! при мен също се получиха 2 офиспакета единия е професионалния 2007 на български а втория е ентерпрайсез на англ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено че не.Те да не би ряпа да ядат.Ако беше така всички щяха да си преинсталират на 2 месеца и никой нямаше да купува офис пакета :offtopic_s:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви няколко снимки да видите за какво става на въпрос, на мен много ми харесва как изглежда

Microsoft Office Access 2007

Microsoft Office Excel 2007

Microsoft Office Outlook 2007

Microsoft Office PowerPoint 2007

Microsoft Office Publisher 2007

Microsoft Office Word 2007

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шарената визия и опростени до малоумие панел за работа.

Къде го това БГ? Аз не можах да го подкарам. Иска код.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
v9976

Ако искате Офиса да ви е на Български си изтеглете пробната версия от сайта на Microsoft и после върху нея инсталирате Enterprise версията.Излиза ви на Английски, влизате в опциите и си го сменяте на Български.При мен работи така вече 2 ден.

Ето това направих и сега всичко си е ОК, седмица, 2 вече го използвам така и няма проблеми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Шарената визия и опростени до малоумие панел за работа.

Къде го това БГ? Аз не можах да го подкарам. Иска код.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...
С малко повече късмет ще мога да кача тези дни пакета с преводи ;)

Аре де какво стана? Тоя номер с двата Офиса не ми харесва и определено зарежда по-бавно така!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Ами с всички тези преводи става временно,дайте наистина някой работещ пакет на Български.В Замунда има ама и там нещо куца.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване