Премини към съдържанието
phantasm

X2 3600+ струва ли си?

Препоръчан отговор

Мисля да си вземам такова процесорче и кажете според вас струва ли си?

ПП цената му вече е обявена на 90$, скоро може и в БГ да е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Conroe
Мисля да си вземам такова процесорче и кажете според вас струва ли си?

ПП цената му вече е обявена на 90$, скоро може и в БГ да е така.

ми щом дъното ти позволява защо да не си струва - двуядрен процесор за 90 $. Ако наистина мислиш, че ще има голяма разлика в производителността от стария cpu може да сменяш cool.gif, но ако закупуваш всичко на ново може да хвтрлиш и поглед при Интел- цък постовете на kokomil малко по-надолу. Но все пак е добре да кажеш какво искаш да правиш с машината :)

Редактирано от Conroe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв ти е стария?Ако искаш само за игри,в момента един 3500 с едно ядро е по-бърз в актуалните игри от Х2 3800.(тест на немската преса)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какъв ти е стария?Ако искаш само за игри,в момента един 3500 с едно ядро е по-бърз в актуалните игри от Х2 3800.(тест на немската преса)

Съгласен съм , в момента 3500+ е перфектен избор за игри, ако имах излишни пари, щях да го грабна, има много добро съотношение цена-производителност :)

Редактирано от myd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се че не пиша точно по темата, но колегата ми се колебае какво да си вземе :

1. P D 925 DUAL CORE, 3.0Ghz, LGA775 или

2. Athlon64 3800+ Socket AM2

Компютъра ще се ползва предимно за игри и интернет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Извинявам се че не пиша точно по темата, но колегата ми се колебае какво да си вземе :

Вторият прави първия смешен на тестовете за игри (и не само там) cool.gif

Редактирано от myd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Conroe

да попитам все пак- да не би да имаш в предвид AMD ATHLON64 X2 3800+,защото в момента сравняваш едноядрен с двуядрен процесор :clap: Ако е двуядрения Атлон- да, наистина е добър. Тестове между двата може да намериш ето . Но все пак при наличие на малко повече финанси може да се ориентираш към Intel Core 2 Duo - примерно cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сегашното ми цпу е 3800+ едноядрен. Основно ми трябва за оверклок и игри.

Ако цената падне на 3800+ X2 направо се мятам на него. Гледам кокомила е пуснал няква тема за цените. Просто се чудя струва ли си 3600.

Редактирано от phantasm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване