Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

разкодиране на Nokia 6280

Препоръчан отговор

Някой знаели как да разкодирам Nokia 6280? искат ми 250лв за това :)

Ако почакаш 2...3 дена ще ти отговоря на този въпрос....защото точно това ще се опитам да направя...аз съм с 6280 обаче тя не е кодирана...но един приятел му е кодирана и ще се пробвам да я разкодирам...предполагам че съм намерил необходимият софтуер, просто трябва да се опитам за да разбера!

Твоята от къде ти е кодирана...в смисал български оператор или ...??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой знаели как да разкодирам Nokia 6280? искат ми 250лв за това ;)

Ако ти искат 250лв за разкодиране ти по добре си вземи нов телефон!!!

И ако телефона ти е още в гаранция по-добре го занеси да ти го разкодират те.Предполагам че няма да ти вземат никакви пари щом е в гаранцията!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Ти си добре само с 250 на мен ми искаха 500лв...ама ще им ги дам когато почна да бера ягоди със стълба :wors:....трябва да се изчака няколко месеца за да е по-ефтино.телефонът също не се разкодирва и в чужбина вече питах на няколко места и ми казаха че телефона бил много нов и такива глупости.В България имало някакъв сърбин,който ги разкодирва за 100лева,но пак са много.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви 500 бе..тези които са ти го казали просто са си измисляли....Сърбина не е в България,ами си е в Сърбия и му ги пращат там телефоните и до колкото бях информиран лятото ги разкодирваше за 100 евро, сега предполагам, че би трябвало да е паднала цената,но както ти казваш и 100 лв са много за тази "услуга". Искам да набарам аз някой кодиран, да се пробвам да го разкодирам, ама няма..хаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 10 месеца по-късно...

Абе кво стана с разкодирането на 6280-ките? Някой може ли да каже, ако е разкодирал или знае, Къде,Кога и за Колко го е направил? Изчака ми се вече чакалото да пуснат домашен метод.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

домашен метод има и то отдавна ето ти един адрес http://forum.allnokia.ru/viewtopic.php?t=35428 от тук аз си вастанових моята нокиа която беше умряла

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да го разкодирам, не да му сменя софта.Софта съм си го сменял сам много пъти.

Редактирано от kucipo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Домашния" метод е "пуснат". Четох за него, но не съм го пробвал. Ако ми попадне кодиран телефон ще го пробвам. Доколкото знам разкодира със сигурност N70, N90, 6630. Сигурно има и други ама не знам модели...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той домашния метод е пуснат от миналата година още, но работи само за 6630, 6680, 6681, N70, N90. На други не трябва да се пробва защото ще стане работата "SP Data Corrupted" (питайте гугъл какво означава).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване