howk

програма за изчисляване на разстояния

10 мнения в тази тема

Търся програма за изчисляване на разстояния м/у населени места в Бг (маршрути)вкл. и разходни норми за гориво.Предварително благодаря :P

1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-горещо ще ти препоръчам Microsoft AutoRoute, но версиите преди последната, защото в нея са включени изключително малко държави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ти ! Ако ми дадеш и линк за нея ще ти бъда безкрайно задължен :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тук е включена е и Източна Европа, но има карти само на най-големите градове в Европа (София, Букурещ, Белград и т.н. ги няма)!!!Това е версията 2002!!! :P

А тук е версията 2004,има и карти на градовете, но няма Източна Европа!!! sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

значи...10х на всички,които се отзоваха,НО ще внеса пояснение-на мен ми трябва програма само и изключително за разстоянията в България...така че "Microsoft AutoRoute" едва ли ще ми е от полза ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Със SONYMAP може да се изчисляват разстояния и маршрути в цяла Европа, включително и България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    значи...10х на всички,които се отзоваха,НО  ще внеса пояснение-на мен ми трябва програма само и изключително за  разстоянията в България...така че "Microsoft AutoRoute" едва ли ще ми е от полза ohmy.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Напротив, аз съм използвал Microsoft AutoRoute 2001 и 2002 версия за разстояния за България и то неведнъж и ми върши чудесна работа. Прати ми пощенския си адрес на ЛС и ще ти я запиша на диск и ще ти я пратя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Напротив, аз съм използвал Microsoft AutoRoute 2001 и 2002 версия за разстояния за България и то неведнъж и ми върши чудесна работа. Прати ми пощенския си адрес на ЛС и ще ти я запиша на диск и ще ти я пратя.

<{POST_SNAPBACK}>

Не знаех това Tragedy,явно човек винаги има какво да научи... ;)

И след като не я намирам никъде из нета("Microsoft AutoRoute"),твоят жест е направо безценен !Благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    bgmaps.com е много много добър в това отношение. Показва ти най-бързия и най-късия маршрут, както и подробностите около това през кои населени места ще минеш и по какви пътища ще караш. Отиваш на сайта и долу вдясно където пише "Търси МАРШРУТ" пишеш иментата на двата града. За съжаление относно горивото няма нищо. Редактирано от littleclown (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дам, bgmaps.com върши добра работа за България, аз също го използвам понякога. Особено ако имаш поне някаква представа за търсения маршрут и желаеш да научиш подробности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход