Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Закриване на торент секцията в Data.BG

Препоръчан отговор

Пуснато на: Вто Фев 13, 2007 19:08 Заглавие: Закриване на торент секцията в Data.BG

--------------------------------------------------------------------------------

Днес 13.02.2007-ма година,

Екипът на Data.BG взе единодушно решение да закрие торент секцията на уеб сайта.

Причините са много, едни от които са:

1. Създаване на лошо име на уеб сайта (пирати и т.н.)

2. Ограбване на създатели на интелектуален продукт (особено на български)

3. Спам, вулгаризми и потребители, които качват материали нарушаващи Законите на Република БЪлгария

Извиняваме се на потребителите, които са качвали собствени материали (не нарушаващи Закона за авторското

право и/или други Закони на Република България).

Data.BG не одобрява и не толерира пиратството в България

Източник: Data.bg Forum

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 111
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

О, благодаря. Ужасно се страхувам от ограбване на интелектуалната ми собственост. В едноименната директория съм си забутал няколко книжки, ем пе тройки, дето са ми за лично ползване, някой ако иска да умре от смях - да ги прослуша... А дата.бъгЪ са сайт с безупречна репутация. Само по кинта на смс. Циганките за свирка по 3 вземат, така че тънко минаваме :) Опа... Минават някои, то си има алтернативни търсачки за датата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахаха голям смях. Закрили торент секцията си! А са оставили срещу 2,40лв. да можеш да търсиш музика филми и каквото още искаш. Ама трябва да си платиш. Не одобрявали пиратвсвото. Ми закрийте си целия сайт тогава. Защото на всички е ясно че имате физически сървър от който могат да се свалят доста неща!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То беше ясно, че ще го закрият. Защо? Ами всякаква информация имаше в тракера. За какво да плащаме за глупав store сървър, от който скорстта е дори по-ниска!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
пирати..

Хи хи,в Датата е съсредоточен един от най-големите масиви пиратска продукция.Причината според мене е друга.Поради некадърността им да подържат хубав тракер те го превърнаха в клозет,сега се извиняват с пиратството.Колко мило...Няма да е загуба за никой тоя тракер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както се казва - за умрелите или добро, или нищо. Злорадството е признак на лош вкус. angry.gif

Редактирано от cybercrackerbg (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бла-бла-бла!

Крадецът вика 'дръжте крадеца' ;)

:)

Хи хи,в Датата е съсредоточен един от най-големите масиви пиратска продукция.

Е къде я виде ахахахахах?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
То беше ясно, че ще го закрият. Защо? Ами всякаква информация имаше в тракера. За какво да плащаме за глупав store сървър, от който скорстта е дори по-ниска!

Ето някой, който мисли!

Само ми е интересно кой ще им пълни сървърите... щото обикновените потребители едва ли им се занимава, а и дори и да им се занимава няма да е нещо постоянно. Хора като pgm, ssg, netbutcher, gateto и т.н. отдавна вдигнаха ръце.

Таааа интересно наистина какво са замислили, щото определено това, което пише на сайта е само за пред медиите и властите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ,що за оправдание,пиратство,тва ли е причината?Ми нали има модератори,да си вършат работата. Всъщност и с дата и без все едно,и без това доста често беше претоварен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

познавам част от екипа ..е.аси некадърниците са ! това е нормален край и естествен процес, само се чудя защо все още има хора които им ползват и скапаните интернет услуги !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От известно време си мисля да сложа пароли на всички мои папки там и да ме хванат за макарите.Това което качвам аз го продават на друг за 2.40 лева на месец.Па и тия са едни,да дадат пари за търсачка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От известно време си мисля да сложа пароли на всички мои папки там и да ме хванат за макарите.Това което качвам аз го продават на друг за 2.40 лева на месец.Па и тия са едни,да дадат пари за търсачка.

Паролите дето ще сложиш на папките няма да спрат търсачката да индексира файловете, които качваш :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно ама няма да могат да ги ползват,или поне ще ги забавя с разбиването на паролата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

архивирай с винрар и сложи парола на архивите, тогава за нищо не могат да ги ползват а и разбиването на паролата ще им отнеме месеци

другото което искам да кажа е някой който им ползва интернета да каже какво става щото няма начин клиентите им да не знаят, останалото е прах в очите на глупаците

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко,хубави DVD-R имаше там... :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма да е загуба за никой тоя тракер.
Няма да е докато има алтернативи. Определено причини неудобство на доста от потребителите (като мен). Аз използвах основно тяхната торент секцията. Като видях съобщението се прехвърлих на ######, но там изглежда положението никак не е розово. Ежедневно има съобщение: "Поради тотален срив на системата е нужно да рестартирате торент клиентите си! Моля да ни извините за създаденото неудобство!". То какво остана... ###### да бъгяса (пепел ми на езика). Закриването не е добра новина (за мен).
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано арената не я закрият! Ползвам я от години, качват много музика, която не се намира никъде другаде в България.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
архивирай с винрар и сложи парола на архивите, тогава за нищо не могат да ги ползват а и разбиването на паролата ще им отнеме месеци

другото което искам да кажа е някой който им ползва интернета да каже какво става щото няма начин клиентите им да не знаят, останалото е прах в очите на глупаците

Аз ползвам нета им,няма проблеми освен дребни ядове с международния напоследък.Незнам нищо повече от друг който не е потребител.Не се ограничавайте да теглите само от едно място.

edit

Набирам съмишленици да им отпечатаме некролози :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не се ограничавайте да теглите само от едно място.
И да и не. Ходим да пазаруваме в големите вериги магазини, защото намираме в тях всичко необходимо на едно място. Не е необходимо да проверяваме на 3-5 тракера какво са качили техните потребители. Това не е ограничение, а предпочитание.

Набирам съмишленици да им отпечатаме некролози :sobbing:
Щеше да е хубаво, ако с погребението отпразнувахте и някое раждане.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И да и не. Ходим да пазаруваме в големите вериги магазини, защото намираме в тях всичко необходимо на едно място. Не е необходимо да проверяваме на 3-5 тракера какво са качили техните потребители. Това не е ограничение, а предпочитание.

Щеше да е хубаво, ако с погребението отпразнувахте и някое раждане.

Виж сега,това не е супермаркет.От друг тракер те дели едно цъкане с мишката.Нямаш представа по китайските тракери,при Пиратите,demonoid,torrentbox,scenetorrents и скандинавските DC хъбове какви неща се намират.90% от съдържанието на нашите тракери иде от scenetorrents,там като влезеш обикновено има толкова наши че не личи че е чужд тракер.Свалял съм и с 2 мегабайта при условие че доставчика ми дава 500к международен.Скоростите от ден на ден растат и вече не е проблем да се тегли от чужбина,тракера на Датата си остана недоразумение заради липсата на желание някой да се заеме с него.Предложението за некролозите важи :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В магарето има всичко, което ви трябва бееее biggrin.gif

E да, но едно е 5 МБ. , друго е 250 КБ.

И сега следва ли да закрият и личните пространства на потребителите?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване