Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa

Вирус поваля по 2000 човека на ден

Препоръчан отговор

Пролетен вирус мори страната. Бацилът поваля почти по 2000 души дневно през последната седмица. Болестта протича с остра кашлица, хрема и главоболие. Хората се оплакват и от световъртеж.

Заразата започва с отпадналост и средновисока температура, която се поддържа почти през целия период на боледуване, обясниха лекари в София. Според експертите в противоепидемичния отдел на здравното министерство става дума за зараза, подобна на грипната, която обаче преминава по-леко. Повечето от хората дори не търсят лекарска помощ, а се самолекуват. Това обаче удължава боледуването, обясниха докторите. И предупредиха, че заразата лесно може да прерасне в пневмония, ако се подцени.

Да се пазите, ей! ;)

Редактирано от fifa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да... наистина много кофти sad.gif. Преди по-малко от седмица лепнах някаква "настинка" :baby: , която ме порази мълниеносно, и също толкова бързо изчезна.

Ако бях ходил при личната лекарка, със сигурност щях да заразя дузина чакащи, пък и може мойто вирусче да си гепи друго за компания... ;)

Пазете се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Седмица преди ваканцията бях на легло със симптомите описани от fifa!!!Не ви го пожелавам,наистина е някакъв ад!!!А като отидох при личния лекар(голямия специалист) ми каза,че нищо ми нямало,но въпреки това ме наблъска с лекарства и ме извика след 3 дни!!!Тогава вече се беше осъзнал,че състоянието ми не е много добро!!! ;) Да живеят нашите лекари,пък за нас-Кой бере грижа?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да чукна на дърво първо. Абе не знам що за животно съм ама не си спомням вече повече от 25 години да ме е барвал вирус от всякакъв род. В това число грипове и разните му там мутанти и производни. Щастливец направо. Обаче си обичам лютичко и си похапвам редовно чесънче и се радвам на природна защита.

Това е.

А на всички ви желая здраве и пазете се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да чукна на дърво първо. Абе не знам що за животно съм ама не си спомням вече повече от 25 години да ме е барвал вирус от всякакъв род. В това число грипове и разните му там мутанти и производни. Щастливец направо. Обаче си обичам лютичко и си похапвам редовно чесънче и се радвам на природна защита.

Това е.

А на всички ви желая здраве и пазете се.

<{POST_SNAPBACK}>

Мдаа, съгласен съм с теб.Повече чесън му е майката! Ако гаджето се мръщи, дайте и на нея.

Ако не, дъвчици!!! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мдаа, съгласен съм с теб.Повече чесън му е майката! Ако гаджето се мръщи, дайте и на нея.

Ако не, дъвчици!!! ;)

<{POST_SNAPBACK}>

// Офтопик

Баба ми прави едни люти чушлета със чесън - та който иска да тества гаджето си да ми дойде на гости, ще го почерпя и после като каже 'мило, дай една целувка' да видим какъв ще е резултата!

Иначе за грипа - лошо наистина, особено като времето почва да се оправя, а ти да седиш вкъщи, да гълташ хапчета и сиропи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле, май ме взехте на подбив с лютичкото и чесънчето. :)

А недейте така бре.

Ама какво ли ми пука. Нали съм си здрав.

Аааа, и не мириша на чесън на околните cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този грип които върлува наистина е много кофти.На всеки различно му действа на някои нормалните симптоми от грип, на други ги боли главата до припадък.Трети повръщат и кихат невъобразимо много.Това се случва с няколко мои приятели и имам поглед на нещата.За това да се надяваме, че ще останем здрави и няма да паднем от поредният вирус които е на мода сега. sad.gif

Редактирано от sfmf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За това да се надяваме, че ще останем здрави и няма да паднем от поредният вирус които е на мода сега. sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Лошото според мен е, че много често взеха да излизат "на мода" някои вируси. Тенденцията всяка пролет да има епидемия вече си е факт, което ме тревожи. И вирусчетата се разпространяват все по бързо. Това дали е от природата или от самия човек?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно хората стават все по-податливи на разни такива вирусчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...