Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коткаа

Какво и къде спортувате?

Препоръчан отговор

потичвам си когато температурата е по-предразполагаща обикновено, но ми се играе тенис и по ски си падам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Първо карате Киокушин-дори не помня на колко години започнах,явно е било в много ранна детска възраст.И продължавам да продължавам.Като поотраснах-алпинизъм-та до контузията.Контузия тип кайма смес.Сега не смея да катеря в екип и си чеша миролюбиво езика в секция "хардуер"-за съжаление на модераторите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

скейтбординг :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз тренирам волейбол в Черноломец Попово вече 5 години

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 7 години и аз нз вече на 14 съм доста рано почнах да тренирам и още си го тренирам много хубаво ме развива и умствено доста те развива и физически :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Паркур и Фрий Рън. Доста разтоварващо и се чувстваш свободен :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Тренирам волейбол в Пловдив!

ВК Виктория Волей Пловдив

Броени дни след като стартира проекта си "Стани волейболна звезда", Българска федерация волейбол ще постави началото на още един проект, насочен към популяризирането на най-успешния български спорт сред подрастващите.

Първата от поредица изяви под надслова "Децата и Звездите на волейболното игрище" ще се състои в Пловдив на 25 май, вторник, с ценната подкрепа на Nestle и ЛукОйл. В атрактивен мач във физкултурния салон на пловдивското СОУ "Пейо Яворов", подрастващи волейболисти от школата на Виктория Волей ще се изправят срещу отбор на Звездите, в който до този момент участие са потвърдили Матей Казийски, Петьо Драгиев, Борислав Кьосев, Любо Ганев, Йордан Йовчев, Ани Узунова и Сашо Йовков с капитан телевизионния водещ Ники Кънчев.

Очаква се и още много други известни личности да се присъединят към волейболното шоу. Мачът ще започне в 17:00 ч.

Който го интересува да заповяда да ни гледа!

Редактирано от Philippsa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спортувам от леглото на компютъра към хладилника и супера. :):yanim: Иначе ако може да се брои, обичам да вдигам щангата си...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ходя на фитнес.Разтоварвам се , чувствам се по-добре и ми е хубаво.Не съм някакъв супер луд запалянко повечето е за здраве и удоволствие!

И аз съм така :).Паркур много исках да се науча, но се оказа, че не е моят спорт :no-no:

Редактирано от tinker (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тренирам баскет и много ми харесва. Ходих на европейско и беше страхотно. Незнам дали да влизам в спортното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък наблягам на редовни занимания с Тайдзицюан. Ето какво е това. Тайдзицюан е изкуство, което помага на хората. Тайдзицюан прави хората по-здрави, по-силни, по-добри, по-човечни, по-истински. В Тайдзиюан, като вътрешен стил на Кунг фу, има сливане между тяло, дух и енергия. Бавните и плавни движения, характерни за Тайдзицюан, позволяват изкуството да се практикува от хора на всякаква възраст. Оздравителният ефект от практикуването е естествен и доказан. Упражненията са ефикасна система за подобряване на мускулната и костната система. Практикуването на Тайдзицюан ни дарява дихателна култура, ползите от която усещаме през целия си живот. Тайдзицюан е незаменим помощник за концентрация и сила на ума, за неговото поддържане и непрестанно трениране. Тайдзицюан ни помага да съхраним спокойствието и усещането за пълноценност във всяка една ситуация от ежедневието ни. И не на последно място, Тайдзицюан е един от най-ефективните познати методи за самозащита. За повече инфо, вижте сайта на Световната Чън Сяоуан Тайдзицюан Асоциация - България http://kaldata.com/

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тренирам футбол в стадиона и хода на фитнес в orange :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ходя редовно на фитнес а преди малко футболче. :cool::rolleyes:

Редактирано от c-xooper (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През учебана година не ми остава много време но по физкултура волейбол и през почивните дни също.Иначе през лятото бягам,с колелото на ляво на дясно и от време на време футбол.Това са мойте спортове харесват ми и ще продължавма да ги практикувам. :lick lips:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бокс, кикбокс, а на скоро и свободни боеве. Сноуборд, колело - според сезона, тичам и ходя да плувам като има време. Трябва да се спортува!!! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, не ми се иска да го казвам, но си е факт, че напоследък не спортува особено. Най-често се занимава с каране на ски на Витоша. Обожавам този спорт!!!

Обичам също и да плувам, басейна на НСА е много чисти и приятен за такива занимания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...